Поради

Як вибрати глюкометр з безлічі виробників в Україні?

Для самостійного контролю показників цукру в капілярної крові діабетикам рекомендують купити глюкометр. При наявності цього апарату в домашній аптечці можна забути про виснажливі походи в діагностичні лабораторії, нескінченних пробках на дорогах і довгих чергах. При цьому точність домашнього тестування така ж висока. Все що потрібно – купити хороший глюкометр і набір витратних матеріалів до нього. Оформити замовлення пропонує магазин Діабет Клас.

Як не допустити помилку при виборі глюкометра

Помилитися з вибором глюкометра для домашнього використання досить складно. Головна функція всіх представлених апаратів одна – виміряти цукор. Відмінності можуть бути тільки в наборі доступних опцій. Деякі моделі мають мінімальний функціонал і просту конструкцію, тому відносяться до бюджетної категорії. Є глюкометри з широким набором доступних можливостей – від електронного щоденника до звукового індикатора критичних показників глюкози. Кожен користувач повинен визначити для себе, чого чекає апарату, які функції повинні бути в обраної моделі.

Набагато важливіше правильно вибрати витратні матеріали, а саме тестові смужки. Кожен виробник глюкометрів чітко вказує, з якими аналізаторами сумісний їх апарат. Перш ніж купити глюкометр, краще оцінити, наскільки доступні тестові смужки до нього – в фінансовому аспекті і в плані наявності в массмаркет.

Виробники глюкометрів, яким можна довіряти

Беззастережне і заслужену довіру споживачів завоювали все глюкометри імпортних брендів. Особливою популярністю користуються товари марки Акку Чек. З глюкометри та шприц-ручка https://diabet-class.com.ua/g34458468-shprits-ruchki відповідають найжорсткішим стандартам якості, характеризуються високою функціональністю і надійністю. Вибираючи апарат вимірювання цукру серед моделей цього бренду, можна не сумніватися в його точності, простоті застосування і доступності витратних матеріалів.

Разом з глюкометрами на сайті Діабет Клас можна замовити якісну медтехніку для дому та офісу, а також кошти введення інсуліну і пульсоксиметри – апарат №1 за популярністю в період пандемії. Компанія гарантує якість всього асортиментного ряду, регулярно поповнює і оновлює каталоги відповідно до запитів клієнтів. Будь-які товари, в яких потребують діабетики в магазині Діабет Клас.

598532091
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.