Поради

Як вибрати годинник на подарунок жінці?

В останні десятиліття наручний годинник стають все більш популярними серед представниць прекрасної статі. Кумедний факт: годинник на руках жінки до 20-го століття носили, в основному, у вигляді прикраси, а не з метою хронометражу.

Оскільки дівчата в своїй більшості вважають годинники жіночі свого роду аксесуаром, вони найбільше дбають про зовнішній вигляд виробів.

Критерії вибору жіночих годин

Проте, зовнішній вигляд – це лише один з багатьох критеріїв, які ви повинні враховувати, купуючи подарунок дружині. Давайте розглянемо деякі з них.

Механізм.

  • Механічний привід здається цікавим, з огляду на високий рівень майстерності і високу якість технічних деталей.
  • Кварцовий може бути більш розумним вибором. Наведені в дію батареєю кварцові пристрої більш точні і дешевше механічних.
  • Стиль. Залежно від гардероба і ситуації ви можете вибрати циферблат, який їй найбільше підходить. Для повсякденного носіння – простий, для престижу і прийомів – з дорогоцінного металу і каміння.
  • Матеріал.

Леді з прохолодним відтінком шкіри буде найкраще виглядати в годиннику з корпусом з нержавіючої сталі, срібла або білого золота.

Навпаки, наручний годинник з корпусом з рожевого або звичайного жовтого золота будуть найкращим вибором для жінок з теплим тоном шкіри.

Дорогоцінне каміння.

Прохолодні відтінки шкіри будуть гармоніювати з діамантами і такими квітами каменю, як рожевий, синій, червоний і пурпуровий. Тому циферблат годинника, прикрашений діамантами, рубінами, синім сапфіром, аквамарином або смарагдом, може бути відмінним вибором.

Дамам з теплими відтінками шкіри слід розглянути дорогоцінні камені землистий тонів, такі як александрит, цитрин, гранат або жовті діаманти.

  • Для жінки розмір циферблата не повинен бути надто великим, але він, очевидно, повинен відповідати розміру зап’ястя.
  • Скло. Є три типи стекол для годин, але сапфіровий – безперечно кращий вибір.
  • Ремінець. Оскільки панянки зазвичай воліють різні наряди, бажано мати змінні ремінці для будь-яких ситуацій. Якщо ваша дружина зацікавлена ​​в наявності наручного годинника з браслетом, найкраще вибрати матеріал браслета, який збігається з корпусом і відповідає тону її шкіри. Колір шкіряних ремінців для виробів повинен гармоніювати з іншими елементами її одягу.

Це керівництво до дії дозволить вам зробити правильний вибір при покупці подарунка.

Жінка – квітка життя чоловіка

Перебуваючи в пошуках годин для дружини, зверніть увагу не на цінність самого годинника, а на їх символізм і на дату, до якої приурочено вручення подарунка. Потрібно бути дуже уважним до різноманітних аспектів при виборі подарункового вироби, яке має сподобатися дамі, щоб ще сильніше скріпити свій щасливий союз.

Голос Сокальщини на GoogleNews