Поради

Як вибрати і де купити витяжку для кухні

Витяжки для кухні відіграють вагому роль для комфортного перебування в приміщенні всієї родини: вони швидко усувають неприємні запахи, очищають повітря, деякі моделі оснащені функцією реверсу, яка дозволяє отримувати свіже повітря з вулиці

Сьогодні великою популярністю серед споживачів користуються вбудовані витяжки через їхні компактні розміри та прихованість корпусу між меблями. Виробник техніки ТМ NORTBERG www.nortberg.com.ua/vityazhki-vbudovani.html пропонує витяжки різноманітних розмірів, технічного оснащення, кольорової палітри.

Асортимент магазину ТМ NORTBERG

В каталозі магазину ТМ NORTBERG представлені витяжки різноманітних параметрів, які забезпечують різну ступінь очищення. Основна відмінність витяжок полягає у їхньому розмірі, тому техніку вдасться підібрати для різних кухонь. Ширина витяжки варіюється від 50 до 80 см. Найбільшою популярністю серед споживачів користуються витяжки розміром 60 см. У наявності два типи витяжок:

  1. Повновбудовані. Монтуються в кухонні меблі, не оснащується додатково висувними елементами. Керування здійснюється за допомогою кнопок на панелі.
  2. Телескопічні. Повністю монтуються у кухонну шафу, проте оснащені висувною панеллю, яка відповідає за забір повітря.

Краще справляються з забором повітря з кімнати телескопічні витяжки. Вони ефективніші для кухонь великої площі, а сама техніка компактна, займає мало місця в кухонному гарнітурі.

Чому вбудовані витяжки користуються більшою популярністю у користувачів

Найбільшою перевагою, через яку покупці вибирають вмонтовану техніку, є її компактніть. Незважаючи на те, що сама конструкція громіздка, вона повністю приховується у шафці. Крім того, такі конструкції мають й інший ряд переваг:

  • Доступна ціна. Вмонтована витяжка буде коштувати дешевше, аніж острівна, купольна чи вертикальна.
  • Висока продуктивність техніки. Вмонтовані витяжки швидко очищають повітря при невеликих енергозатратах.
  • Різні типи роботи: у наявності техніка, яку можна підключати до вентиляції, та яка працює за рециркуляційним принципом.
  • Декілька функцій в одному приладі: сучасні витяжки справляються з очищенням повітря від кіптяви, неприємних запахів, запускають свіже повітря в приміщення, завдяки лампам дають локальне освітлення робочого місця.

Де купити витяжку для кухні

Компанія ТМ NORTBERG створює витяжки для кухонь більш ніж 30 років. Партнерами компанії є українські та закордонні замовники. Інноваційні рішення, які втілює ТМ NORTBERG, високоякісна продукція, досвідчений персонал стали причиною довіри серед покупців. Купити витяжку для кухні можна безпосередньо на сайті магазину. Менеджери надають консультації у чаті та за контактними номерами телефонів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.