Поради

Як вибрати якісну гірськолижну маску

Багато з нас небайдужі до екстремальних видів спорту, якими і є катання на лижах або на сноуборді. Але також, щоб займатися цим спортом і підкорювати снігові схили, необхідна дуже якісна екіпірування, в якій вкрай важливий практично кожен нюанс.

Сьогодні ми поговоримо про те, як вибрати якісну гірськолижну маску і що необхідно враховувати при її виборі.

Вибір гірськолижної маски

При підборі спорядження, а саме лиж, одягу, черевиків і шолома, занадто мало уваги приділяється вибору гірськолижного маски. Багато хто вважає, що її основна функція – це захист від попадання заледенілих опадів в обличчя. Але, в цьому лише чверть з усього, що необхідно знати про функції гірськолижної маски.

Крім безпосереднього захисту обличчя та очей, маска також покращує видимість всіх ділянок траси, по якій відбувається спуск: нерівності, ями, замети, рослинність і т.д. Більш того, навіть знання цього вам не цілком достатньо, щоб визначитися з вибором цього гірськолижного спорядження, оскільки лінзи, вбудовані в маску, бувають абсолютно різними і підходять для абсолютно різних погодних умов і навіть часу доби. Погодьтеся, що деякі з вас, хто не настільки давно займається катанням на лижах чи сноуборді, навіть не знав про таке.

Категорії лінз лижної максі

Тут чотири категорії лінз, які варто вибирати в залежності від погодних умов і часу доби.

  • 1 категорія – максимальне пропускання світла. Такі лінзи ідеально підходять для катання у вечірній час доби, а також при штучному освітленні ділянки;
  • 2 категорія – для неяскравого сонця або туману. До слова, маски з такими лінзами рекомендуються для катання на гірськолижних курортах України;
  • 3 категорія – для яскравого сонця і високих гірських поверхонь, як в Альпах;
  • 4 категорія – мінімальний пропуск світла. Підходить для катання на сноуборді, фрірайду в високих горах і сходжень на вершини гір.

Така маска ідеально підходить для яскравого сонця.

Купити лижну маску в інтернеті-магазині

Скориставшись порадами та рекомендаціями, ви можете купити гірськолижну маску в інтернет-магазині X-Zone. Тут все для занять зимовим, а також будь-яким іншим спортом. Вигідні ціни, якісний товар від відомих виробників, ну і звичайно ж гарантія того, що саме з таким спорядженням ви з легкістю можете досягти спортивних успіхів. Завжди вибирайте спортивний інвентар і будь-яке інше спорядження для спорту правильно, оскільки, на прикладі гірськолижних масок ви переконалися, що варто враховувати дуже багато нюансів при покупці конкретно такого аксесуара.

Голос Сокальщини на GoogleNews