Поради

Як вибрати інтернет-провайдера

Сьогодні, напевно, в кожній квартирі або кожному будинку проведено Інтернет. Провайдерів на ринку дуже багато. Незважаючи на це, кожен другий абонент скаржиться на швидкість Інтернету, ціни або нестабільну роботу. Це часто відбувається через недобросовісних провайдерів, які пропонує послуги ще до того, як налаштують стабільну мережу і зможуть забезпечити високу швидкість передачі. Щоб з Вами такого не сталося, краще довіритися надійному провайдеру, що працює по всій Україні і має стабільні тарифні плани.

Інтернет-провайдер Corbina Telecom вже давно працює на ринку послуг і пропонує оптимальне поєднання ціни та якості послуг. Вам тільки потрібно вибрати тип підключення і користуватися послугами Інтернету. Corbina Telecom пропонує багато варіантів послуг:

  • Підключення Інтернету;
  • Підключення Інтернету і телебачення;
  • Послуги в розстрочку;
  • Послуги для корпоративних клієнтів.

Як провести інтернет від Corbina Telecom?

Щоб провести Інтернет від Corbina Telecom, перш за все, потрібно вказати, ви проживаєте Ви в своєму будинку або квартирі. Від цього залежить спосіб підключення і тарифна сітка. Звернувшись до Corbina Telecom, Вам запропонують всі варіанти тарифних планів. Таким чином, Ви зможете підібрати собі тариф відповідно до потреб. Якщо у Вас немає можливості придбати роутер відразу, Ви завжди можете оформити розстрочення платежу на кілька частин і вже починати користування Інтернетом.

Тарифи від Corbina Telecom

Corbina Telecom розробила декілька варіантів цін на послуги користування Інтернетом. Це все розроблено для того, щоб Ви вибрали тільки потрібні послуги, і не переплачували. Ціна змінюється тільки від швидкості Інтернету по Україні та по світу. Якщо Ви не маєте потребу в великій швидкості Інтернету і Вам вистачає 100Мбт / с по Україні і 50 Мбт / с по світу, Вам цілком підійде тариф з абонплатою 130грн / місяць. При збільшенні швидкості ціна може вирости до 220 грн / місяць. Для нових користувачів Corbina Telecom часто пропонує акційні пропозиції і знижки на певний період часу. Таким чином, провайдер дає можливість спробувати якість Інтернету за наднизькою ціною і переконатися в гарній швидкості і стабільній роботі. Для більшості підключень, провайдер Corbina Telecom встановлює все обладнання безкоштовно і не стягує плату за приєднання. Оплатити потрібно тільки за перший місяць користування послугами Інтернету.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.