Поради

Як вибрати компанію для пригону машини з США

Для багатьох українців вкрай актуальним є питання вибору компанії для пригону автомобіля з США. Зрозуміло, можна придбати машину в фірмовому салоні, проте вибір там виявиться обмеженим, та й ціни будуть досить високими. Тому найкраще, що може запропонувати сьогодні ринок – це доставка автомобіля з США в Україну. Звичайно, це не так швидко, як покупка машини з салону, але можна вибирати з величезної кількості моделей і підібрати за вартістю той варіант, який підходить конкретному клієнтові.

Компанія Aamotors – один з лідерів по перегону авто з США на українському ринку

Якщо покупець зацікавлений в придбанні автомобіля з США «під ключ» або в покупці машини під замовлення з доставкою в Україну, то ідеальним варіантом стане звернення в компанію Aa motors. Саме тут можна знайти безліч відмінних варіантів, як в наявності, так і під замовлення. Всі автомобілі викуповуються в США на спеціальних офіційних аукціонах, після чого здійснюється їх доставка в Україну. Процедура включає в себе процес розмитнення та оформлення відповідно до чинного українського та міжнародного законодавства.

До списку пропонованих послуг входять такі:

 • Пошук найкращої пропозиції. Фахівці Aamotors допоможуть підібрати найбільш підходящий по бажаним характеристикам автомобіль. В процесі пошуку проводиться ретельне вивчення всіх доступних майданчиків. За рахунок цього компанія зможе запропонувати покупцеві найвигідніший варіант.
 • У штат Aamotors входять досвідчені менеджери і водії, які без проблем викуплять в США автомобіль, на який було зроблене замовлення і транспортують його в Україну.
 • Складання технічних звітів. Абсолютно всім замовникам надаються технічні звіти щодо стану транспортних засобів. Робиться це в вигляді фотографій, зйомок відеороликів та ін. Дана послуга надається абсолютно безкоштовно, адже, це необхідно для того, щоб клієнт був упевнений в якості товару, що купується.
 • Доставка через кордон. Будь-яка машина в обов’язковому порядку повинна пройти через митницю. Все повинно бути зроблено правильно, в іншому випадку, в подальшому у власника виникнуть проблеми. На сайті є калькулятор розмитнення авто з США, який допоможе зробити приблизні розрахунки по вартості даної процедури.
 • При доставці авто з США до Києва, машина в обов’язковому порядку повинна пройти процедуру сертифікації. Після того, як автомобіль виявиться в місті покупця, співробітники Aamotors нададуть гарантовану допомогу в отриманні сертифікату відповідності. Дана послуга надається в максимально короткі терміни.
 • Крім того, Aamotors зможе допомогти і з такою процедурою, як реєстрація в МРЕВ. Всі документи на машину абсолютно легальні, тому ніяких проблем при постановці на облік не виникне. При цьому строки реєстрації авто по максимуму будуть скорочені.

З чого складається вартість надання послуги?

 • Вибір і придбання автомобіля на аукціоні.
 • Доставка обраної моделі в порт США.
 • Процес доставки в Україну.
 • Процес розмитнення.
 • Оформлення документів.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.