Поради

Як вибрати МФО щоб взяти кредит?

Якщо терміново потрібні гроші, а йти до родичів або друзів з простягнутою рукою немає ніякого бажання, то краще рішення – звернутися в МФО і оформити кредит онлайн. Зараз в Україні працює величезна кількість таких організацій, кожна з яких пропонує свої умови. Важливо правильно вибрати МФО, щоб взяти кредит з вигодою для себе.

Хто може допомогти у виборі МФО?

Допомога у виборі МФО цілодобово надає незалежний фінансовий портал https://finami.com.ua/credit-online/. Тут можна не тільки порівняти умови, на яких видається позика, а й ознайомитися з відгуками про мікрофінансових організаціях. Найважливіше, що тут можна отримати реальну інформацію про банки і МФО – співробітники порталу завчасно перевіряють всі дані і оновлюють їх на сайті в разі зміни.

Також на Finami можна відстежувати актуальні курси валют, порівнювати депозитні умови, дивитися статистику з фінансових ринків, знайомитися зі свіжими фінансовими новинами та аналітичними оглядами.

Важливо! Варто подавати заявку не в найпопулярніше МФО, а в те, де найбільш вигідні умови. Звичайно, кредитор повинен бути надійним і перевіреним – зарекомендувати себе за час роботи з кращого боку.

10 правил вибору МФО:

  • Необхідно перевірити офіційну реєстрацію МФО.

Увага! Мікрофінансові організації можуть вести діяльність на території України тільки за наявності ліцензії. Вони зобов’язані працювати в межах правового поля.

  • Варто ознайомитися з відгуками інших позичальників про кредиторі в мережі.
  • Потрібно подивитися процентну ставку. Чим вона нижче, тим менше буде переплата. Добре, якщо при кожному повторному зверненні відсоток зменшується.
  • Слід уточнити можливість пролонгації. Варто звертатися туди, де термін погашення кредиту можна перенести, якщо виплатити всю суму не виходить.
  • Добре, якщо для оформлення позики потрібен мінімум документів, тільки паспорт і податковий номер. При цьому МФО може зажадати довідку з місця роботи для підтвердження платоспроможності, що створює додаткові труднощі.
  • Якщо у фінансовій організації є офлайн відділення, то в них можна звернутися до менеджера для оформлення договору і в касу для отримання або внесення грошей готівкою.
  • Необхідно уточнити, чи є додаткова комісія при видачі позики, оскільки вона істотно здорожує кредитування.
  • Варто подивитися, чи є сайт у МФО, і чи можна на ньому оформити заявку в режимі онлайн. В цьому випадку можна отримати кредит навіть вночі, у вихідний або святковий день.
  • Потрібно дізнатися, перераховуються гроші на карту, або їх можна отримати готівкою в офлайн відділенні МФО.
  • Слід уточнити, на яку максимальну суму можна оформляти заявку новим і постійним клієнтам.

65811196

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.