Поради

Як вибрати надійний двигун на авторозборці?

Звичайно кожен власник залізного коня сподівається, що той слугуватиме йому довгі роки. Однак як показує практика ремонт автівки не оминає нікого. Двигун – один з ключових елементів системи. Коли мова йде про його заміну, це завжди неприємний удар по гаманцю.

Зекономити можна, якщо придбати мотор на авторозборці. КайфАвто пропонує силові агрегати (окремі деталі та комплекти), а також інші запчастини на різні марки та моделі автомобілів за доступною ціною з доставкою по Україні.

На що звернути увагу при виборі двигуна?

По-перше, варто звертатись лише до перевірених авторозборок. Ознайомтесь з відгуками, прочитайте інформацію на сайті. Показник добросовісного сервісу – наявність гарантії на запчастини. Наприклад, КайфАвто дає гарантію навіть на вживані вузли та комплектуючі.

По-друге, зверніть увагу на пробіг мотора. Тут все просто – чим менше, тим краще.

Коли двигун вже безпосередньо у ваших руках, ретельно перевірити його справність. Зокрема:

  • покрутіть колінвал – він повинен обертатись плавно, без упора та шумів;
  • свічки запалювання – вони мають бути сухими, чистими без слідів нагару, мастила та копоті. Їхній нормальний колір – темно-помаранчевий;
  • мастило – його стан може багато розповісти про експлуатацію двигуна. Візьміть невелику його кількість та капніть на аркуш білого паперу. Якщо крапля рівномірно розтікається, має достатньо рідку консистенцію та світлий колір, все добре. Якщо ж мастило темне та густе, це свідчить про те, що його давно не міняли, а отже за станом мотора слідкували недобросовісно;
  • отвори впускного колектора – вони мають бути сухими, чистими, без залишків мастила та слідів нагару. Якщо ви виявили густе масло, скоріш за все двигун має проблеми з масловідбивачами та ковпачками в головці блока.

В ідеалі, брати із собою на огляд двигуна досвідченого автомеханіка. Він зможе перевірити основні характеристики мотора та визначити його стан.

Обов’язково перевіряйте наявність номера на двигуні. Якщо він відсутній або пошкоджений, в нового власника можуть виникнути проблеми з подальшою реєстрацією транспортного засобу.

Як замовити двигун на КайфАвто?

В каталозі представлені комплекти двигунів та окремі елементи силового апарату. Виберіть необхідну модель та залиште свої контактні дані в спеціальній формі. Менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей та оформлення замовлення.

Якщо необхідних запчастин не знайшлось в каталозі, зверніться до служби підтримки. Вони запропонують доступні варіанти вирішення цієї неприємної ситуації.

Голос Сокальщини на GoogleNews