Поради

Як вибрати найкращу ERP систему для свого підприємства

Давайте будемо відверті. Ось так, одразу. Найкращої ERP-системи  не існує (на момент написання цього матеріалу так точно). Варто почати з того, що саме формулювання “найкраща ERP” – хибне, адже немає жодних критеріїв, за якими можна виміряти цю “найкращість”.

Не існує ніяких премій чи титулів “найкраща ERP року” або “найкраща ERP у світі” – їх просто немає, от і все. Проте, обрати ERP-систему, яка буде цілком задовольняти ваші потреби і допомагатиме вам вести бізнес – ще як можна!

Тепер ви розумієте, яка велика різниця між цими двома поняттями? Окей, сподіваємось, що так, тому давайте детальніше розбиратися з питанням: “Як тоді обрати оптимальну систему, щоб вона автоматизовувала мої процеси, а не робила їх ще більш заплутаними?”

Як обрати оптимальну ERP

Почати варто з визначення ваших потреб. Важливо провести детальний аналіз ніші вашого бізнесу, адже від якості виконання цього етапу буде залежати вибір майбутньої ERP-системи. Також необхідно звернути увагу на специфіку діяльності вашої галузі, бо вона може сформувати певні вимоги до функціоналу майбутньої ERP.

Тут, знаєте, як і з машиною – перед тим як купити, ви, неминуче, витратите багато часу та зусиль на аналіз ринку, підбір якісної марки й т.п. Від моменту, коли ви вирішили купити автомобіль і до моменту, коли ви знайшли гарну пропозицію, що вміщує в собі всі ті якості, які вам необхідні й за допустимою ціною – може пройти немало часу.

У нашому випадку ситуація повністю ідентична. Чим краще сформовані вимоги на початку – тим кращий результат отримаєте згодом.

Пропонуємо вам розглянути, які переваги використання ERP системи ви отримаєте, впровадивши ERP систему, до прикладу, на виробництві.

ERP система для виробництва і не тільки

  1. Підвищення ефективності виробництва
  2. Консолідація бізнес-процесів
  3. Стратегічне планування та прогнозування
  4. Гнучкість та конфігурованість
  5. Відстеження запасів та виробництва
  6. Автоматична аналітика та звітність

Ці переваги ми навели виходячи з функціонала Odoo ERP, бо ми, посилаючись на наш досвід, вважаємо що ця система гарно збалансована та підійде більшості сучасних підприємств(від виробничих компаній – до IT).

Якщо ви ще не чули про Odoo – радимо вам ознайомитись з цим матеріалом, де ми детально розповіли, чому ми стали амбасадорами саме цієї системи (до відома, ми самі користуємося цією ERP системою у нашій компанії). Також, до вашої уваги повний список найпопулярніших модулів та інтеграцій, що реалізовані в системі.

Висновок

Вибирайте ERP виходячи з того, які потреби ви хочете нею задовольнити. Немає жодного “найкращого” рішення в цьому питанні, все індивідуально.

У разі, якщо ви не знаєте що обрати й потребуєте допомоги – звертайтеся до нашої команди! Ми вже понад 20 років працюємо з різноманітними системами автоматизації бізнес-процесів, тому точно зможемо дати вам раду) Натискайте кнопку нижче, щоб замовити консультацію і гайда робити систему вашої мрії!

Голос Сокальщини на GoogleNews