Поради

Як вибрати онлайн турагентство України

Кожен з нас хоча б раз на рік планує свій відпочинок. Ми відкладаємо кошти, думаємо куди поїхати і що краще побачити. Щоб зробити правильний вибір, краще довіритися надійному туроператору, який краще знає всі варіанти відпочинку. Однак при виборі оператора, теж треба бути дуже уважними і вибирати тільки того туроператора, який працює багато років і зарекомендував себе на ринку послуг. Одним з найвідоміших туроператорів України на сьогодні є туроператор «Пілігрим».

Чому варто вибрати туроператора «Пілігрим»?

Туристична компанія «Пілігрим» працює з 1999 року і є першою компанією, яка стала надати послуги онлайн. Компанія почала працювати в ті роки, коли на ринку послуг тільки з’являлися перші турагентства. За всі роки компанія розвивалася, модернізувалася і постійно вдосконалювалася. Завдяки туроператору «Пілігрим», тисячі людей отримали ідеальний відпочинок і незабутні спогади. «Пілігрим» не пропонує тільки тури в Єгипет або Туреччину, компанія працює в багатьох напрямках і з різними країнами світу. Основна мета компанії – вибрати такий відпочинок для клієнта, який буде задовольняти бюджет поїздки і очікування.

Основними принципами компанії є:

  • Надати максимум клієнту від будь-якої путівки;
  • Клієнт завжди на першому місці;
  • Супровід клієнта під всьому протязі подорожі;
  • Відкритість і чесність;
  • Постійне навчання персоналу;

Як працює покупка турів онлайн на сайті «Пілігрим»?

Відвідавши сайт турагентства «Пілігрим» https://piligrim.ua/, Ви не просто можете подивитися можливі варіанти поїздок, але і купити її і оплатити платіжною карткою. Компанія «Пілігрим», на відміну від інших туроператорів, пропонує Вам можливість повністю дистанційного бронювання. Ви можете не йти в турагентства, а просто з дому вибрати тур і оплатити його за допомогою банківської карти. Таким чином, Ви заощадити час і гроші. Адже завдяки дистанційному бронювання, ціна на тур виходить ще більш привабливою.

І не обов’язково все це робити самостійно. На сайті компанії можна замовити зворотний дзвінок або самостійно зателефонувати оператору, і він Вам допоможе у виборі. Вам порадять, де краще відпочити у відповідності з Вашим бюджетом. Також Вам розкажуть про акційні пропозиції і допоможуть заощадити на гарячих турах. Туристична компанія «Пілігрим» піклується про свою репутацію, тому відповідально ставиться до кожного клієнта.

64442316
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.