Поради

Як вибрати перекладач онлайн

Незважаючи на доступність програм-перекладачів текстів, часом якість перекладу залишає бажати кращого. Тому варто скористатися послугами професіоналів, щоб зберегти зміст написаного, і точно передати задум автора. Компанія Zaychka пропонує замовити переклад, якщо самостійно впоратися із завданням немає можливості. Фахівці працюють з довгими текстами, з особливою термінологією, готові швидко виконати замовлення. Ознайомитися зі специфікою роботи компанії можна на сайті https://zaychka.com.ua.

Переваги співпраці з компанією Zaychka

У штаті компанії працюють тільки високопрофесійні перекладачі, які можуть підтвердити навички відповідними дипломами. Фахівці працюють з текстами англійською, німецькою, французькою, італійською та іншими мовами. Компанія дбати про свою репутацію, тому надає гарантії на роботи. Клієнти можуть бути впевненими, що отримають текст високої якості в обумовлений термін. Робота виконується після укладення договору. Тому в разі зриву термінів або неточностей замовник може вимагати компенсацію.

Фахівці надають унікальну роботу, виконану без помилок. Згідно з умовами, клієнт має можливість відправити текст на доопрацювання протягом одного місяця після її виконання (безкоштовно). Також замовнику гарантовано внесення змін до тексту в разі правок від керівника або викладача. В замовленнях беруть до уваги побажання і вимоги до завдання.

Як замовити переклад в компанії Zaychka

Попередні консультації менеджер надають за контактними номерами телефонів, на сайті в онлайн-чаті, в месенджерах. Дізнатися ціну просто: для цього знадобитися заповнити форму в розділі «Дізнатися вартість». Активна кнопка «Оформити замовлення» переправляє на форму, яку необхідно заповнити клієнту. Протягом декількох хвилин надійде дзвінок від менеджера для уточнення деталей.

Як оплатити замовлення

Для кожної роботи передбачена окрема вартість, оскільки на ціну впливають кілька факторів: тема, мова, термінологія, обсяг, термін виконання та ін. В процесі ходу робіт клієнт має право вносити корективи до замовлення, але не змінювати обсяг завдання. Доступні способи внесення грошей:

  • Електронна система WebMoney.
  • На картку ПриватБанку.
  • Готівкою в офісі.
  • На Яндекс гаманець.

Оплата здійснюється двома платежами: передоплата 50% після підписання договору, і доплата 50% після отримання роботи.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.