Поради

Як вибрати підшипник

Інтернет-магазин «ВПК-підшипник» реалізує підшипники різного призначення

Товар доставляють по території України, онлайн-консультант допоможе з вибором необхідних деталей по основним параметрам: внутрішньому і зовнішньому діаметрі, висоті. Шукати необхідну продукцію зручно по брендам. Ціни на товар доступні для різних категорій покупців.

У магазині «ВПК-підшипник» достатній асортимент деталей, щоб кожен покупець зміг знайти товар необхідного розміру. Підбір підшипника відбувається, виходячи з головних критеріїв: внутрішнього діаметра, зовнішнього діаметра і ширини. За допомогою спеціального рядка на сайті зручно шукати підходящу модель за розміром. Необхідно вводити параметри в міліметрах. Оскільки в наявність моделі від різних виробників, результатів пошуку може бути декілька. В такому випадку можна вибрати модель за ціною або по бренду.

Інші критерії, які варто враховувати для підбору підшипників:

  • Простір для розміщення. Для валів малого діаметра використовують кулькові підшипники. Для валів великого діаметру підходять кулькові і роликові підшипники.
  • Розмір і напрямок дії навантаження. При невисоких навантаженнях і малому діаметрі підходять кулькові, а при великих навантаженнях і діаметрах – роликові підшипники.
  • Швидкість і точність оборотів. Для високих швидкостей використовують кулькові підшипники, а для радикальних і комбінованих навантажень радіальні наполегливі.
  • Неспіввісність вала і корпуса. Якщо необхідна співвісність відсутня, може статися перекіс підшипників, змонтованих на одному валу. Вал може деформуватися, а на підшипники підвищується динамічне навантаження. У таких випадках краще всього встановлювати сферичні роликові підшипники.

Корпусні підшипники типу UCP на лапах

Корпусні підшипники найбільш часто застосовуються в виробничих сферах. Їх відмінна риса в простоті установки і боргом терміні експлуатації. Вони відмінно працюють при різних умовах використання. В інтернет-магазині «ВПК-підшипник» можна знайти деталі від виробників з Японії, Кореї, Китаю, Польщі.

У виробництві підшипників використовуються нержавіюча сталь, пресована сталь, пластик, чавун, алюміній. Сфера застосування корпусних підшипників досить широка: легка промисловість, будівництво, харчова промисловість, галузь машинобудування і інші. Купити підшипники в інтернет-магазині «ВПК-підшипник» просто через корзину. Консультація можлива за контактними номерами телефонів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.