Поради

Як вибрати подарунок дівчині: покроковий протокол

Напередодні дівочих свят хлопців охоплює паніка. Доведеться вибирати подарунок, а догодити коханій не так вже й просто. При цьому хочеться, аби презент був корисним і красивим. Пропонуємо покрокову інструкцію, як купити дівчині подарунок й не втратити здоровий глузд.

Коли дарувати подарунок

Дівчата просто обожнюють сюрпризи. Тому вони повинні стати частиною щоденного життя. Йдеться не про новий смартфон кожного місяця, а про милі дрібниці. До того ж подарунок не обов’язково має бути матеріальним. Ним може стати допомога в домашньому господарстві або вечірня прогулянка на велосипедах.

Найцінніші подарунки залиште на День народження, День святого Валентина, Новий рік і Міжнародний жіночий день (8 березня). Саме ці дати дівчата вважають найважливішими. Ну й, звісно ж, всілякі річниці.

Як вибрати вдалий подарунок: покроковий протокол

Перше, що варто знати, — подарунок варто підбирати задовго до святкового дня. Так вдасться перебрати кілька ідей і уникнути проколів. Наприклад, коли кур’єр не привіз красивезний букет. Не менш важливо слідувати наступним правилам:

  1. Визначтеся з ціновим діапазоном. Більшість хлопців помилково вважає, що чим дорожчий подарунок, тим щасливішою стане його власниця. Насправді це не так. Занадто коштовний подарунок у перші дні знайомства може означати, що хлопець намагається підкупити дівчину. Або приховати певні свої недоліки. Ідеально, коли вартість презенту співвідноситься з очікуваннями іменинниці.
  2. Подарунок повинен бути корисним. Його корисність не повинна обмежуватися кількома днями. Наприклад, гарним подарунок стане мультифункціональний стайлер для волосся. Він дозволить дівчині кожного ранку економити 15 хвилин вільного часу. Також запам’ятовуються емоції, котрі пара пережила разом.
  3. Враховуйте стиль життя дівчини і її інтереси. Відверто поганий презент — той, який стоятиме на полиці. Тож не варто дарувати милі плюшеві іграшки або китайські сувеніри, якщо така філософія не близька конкретній людині. Якщо кохана все життя взуває кросівки, навіть під романтичну сукню, не варто зупиняти свій вибір на високих підборах.
  4. Міцні стосунки — постійні враження. Стосунки часто стають одноманітними, оскільки в них не вистачає емоцій. Тож якщо можете, даруйте враження: політ на повітряній кулі, візит до скеледрому, катання на квадроциклах, квитки в кіно або театр.
  5. Не намагайтеся бути оригінальним за будь-яку ціну. Психологи стверджують, що людині приємніше отримувати подарунок, про який вона давно мріяла. Тож якщо дівчина говорить про відпочинок, можливо, не варто вигадувати велосипед і дарувати їй щось інше?
  6. Проєктуйте. Маєте спільні захоплення з дівчиною? Подумайте, що б самі хотіли отримати на її місці. Як правило, так народжуються найвдаліші ідеї подарунків.

Достатньо докласти трохи сил і часу, аби з’явилася ідея гарного подарунка. Якщо ж нічого не спало на думку, завжди можна вибрати подарунковий сертифікат. Дівчина точно знайде йому гарне використання.

Голос Сокальщини на GoogleNews