Поради

Як вибрати стоматологічну установку

Стоматологічна установка – обов’язкове обладнання в кабінеті лікаря, без неї неможливо виконати навіть найпростіші маніпуляції. Вибір стоматологічного обладнання є найважливішим етапом для забезпечення робочого процесу.

Що таке стоматологічна установка

Це багатофункціональний апаратний комплекс, що складається з декількох елементів (крісла пацієнта, вузла управління, робочих місць лікаря та медсестри і т.д.). Стоматологічна установка повинна повністю підходити під певний тип діяльності, в ній не повинно бути зайвих елементів. Таке обладнання коштує чимало і купується на довгі роки, тому воно повинно бути надійним і довговічним.

У разі поломок стоматологічні установки (http://www.dentpro.info/catalog/stomatustanovki/) швидко ремонтуються щоб уникнути простоїв. Для цього слід вибирати компанії, у яких налагоджений зв’язок з найближчим сервісним центром. Ремонт таких приладів необхідно довіряти досвідченим професіоналам, інакше можна ще більше посилити проблему.

При виборі обладнання слід враховувати не тільки комфорт пацієнта, але і зручність лікаря. Від цього буде залежати ефективність і швидкість лікування. Незручні прилади заважають стоматолога якісно виконувати свої обов’язки, уповільнюють процес лікування, що негативно позначається на враженні пацієнта.

Які бувають види стоматологічних установок і з чого вони складаються

При виборі стоматологічної установки першорядну роль відіграє профіль лікаря. Виділяють чотири основних види обладнання:

  • Терапевтичне. Найпростіша установка, має мінімум функцій.
  • Ортопедичне. Підходить для протезування та інших ортопедичних маніпуляцій.
  • Хірургічне. Застосовується для проведення хірургічного втручання в стоматології.
  • Гігієнічний. Апарат використовується для чищення емалі зубів та інших гігієнічних процедур.
  • Комбіноване. Включає всі перераховані вище функції.
  • Стандартна стоматологічна установка включає наступні елементи:
  • Гідроблок. Буває вакуумним або гідродинамічним. Сюди входить і чаша для спльовування (керамічна або скляна).

Блок лікаря. У нього входить елемент управління всією системою і основні робочі інструменти стоматолога (нижня подача і верхня). Сучасне обладнання забезпечено сенсорною панеллю, яка захищена від вологи, її легко мити і обслуговувати.

Крісло клієнта. Повинно бути максимально зручним для доступу доктора і денного світла. Зараз використовуються крісла з підлокітниками, підставками для ніг і підголівниками. Забарвлення і дизайн підбираються, виходячи із загального стилю кабінету.

Різні стоматологічні установки забезпечуються додатковими блоками для виконання вузьких задач. При виборі обладнання слід враховувати і вартість. Установки економ-класу мають зручний і надійний функціонал, але не так стильно виглядають і влаштовані простіше. Дорожче стоматологічне обладнання (http://www.dentpro.info/) має багато додаткових опцій і можливість програмування.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.