Поради

Як взяти кредит онлайн на карту без відмови в Україні

МФО дають можливість взяти кредит онлайн на карту без довідок, поручителів і застави. Вони лояльно ставляться до позичальників, допомагаючи більшості громадян, включаючи студентів і пенсіонерів. Однак навіть мікрофінансові організації періодично відхиляють заявки, тому рекомендуємо вивчити правила отримання мікропозик без відмови.

Як оформити онлайн кредит в Україні

Мікрофінансових організація – це небанківська установа, яке займається видачею короткострокових позик на невеликі суми. Наприклад, ZeCredit дає можливість отримати в борг від 1 000 до 12 000 гривень під 0,9% на добу. На погашення платежів компанія дає 30 днів, з можливістю продовження терміну після виплати нарахованих відсотків.

Якщо хочете взяти кредит онлайн на карту, тоді перейдіть на сервіс мікрокредитування ZeCredit і коректний:

  • На сторінці реєстрації вкажіть номер телефону. На нього відразу прийде СМС з кодом, який потрібно ввести до відповідного рядка для завершення реєстрації.
  • В анкеті позичальника дайте відповідь на кілька стандартів питань, в тому числі дата народження, паспортні дані та ідентифікаційний код.
  • В особистому кабінеті додайте банківську карту.
  • У заявці на онлайн кредит вкажіть суму і терміни закриття кредитного договору. На розгляд запиту потрібно максимум 15 хвилин.

Якщо система схвалила заявку, тоді перейдіть в особистий кабінет, підпишіть електронний кредитний договір, отримаєте кошти на карту.

Ви можете прямо зараз пройти перші три етапи, навіть якщо не плануєте поки брати онлайн кредит. У потрібний момент знадобиться авторизуватися на сервісі мікрокредитування, подати заявку, підписати кредитний договір і отримати гроші.

Як взяти кредит онлайн на карту без відмови

Якщо хочете отримати гроші в борг без відмови, дотримуйтесь стандартні вимоги мікрофінансових організацій. Скористатися їхніми послугами можуть громадяни у віці від 18 до 65 років. З контактних даних потрібно надати номер телефону та адресу електронної пошти, а з документів – паспортні дані та ідентифікаційний номер платника податків (ІПН).

Щоб оформити кредит, уникнувши відхилення заявки, рекомендуємо прислухатися до порад фахівців МФО ZeCredit:

  • перевірте кредитну історію на відсутність безлічі серйозних прострочень;
  • уникайте великої кількості одночасного відкритих кредитів і мікропозик;
  • вводите правдиву інформацію про себе в анкету позичальника;
  • уникайте помилок і друкарських помилок, коли вказуєте інформацію про себе;
  • перевірте наявність мінімум 1 грн на карті, яку плануєте використовувати для отримання мікропозик;
  • уважно вказуйте дані банківської картки.

У багатьох мікрофінансових організаціях є програма лояльності. Якщо регулярно користуватися послугами однієї компанії, виконуючи зобов’язання за кредитним договором, вдасться підвищити максимальну суму і отримувати знижку на кожен онлайн кредит. Заявки постійних клієнтів розглядають протягом 5 хвилин, а нерідко – підтверджують автоматично.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.