Поради

Як взяти кредит з поганою кредитною історією

Погана кредитна історія – не вирок. Лояльний кредитор завжди з розумінням ставиться до проблем позичальника і готовий допомогти у важкій ситуації. Банки і більшість фінансових установ, на жаль, не готові видавати кредит людям з поганою кредитною історією. Але онлайн сервіс MyWallet – зовсім інша справа. Звернення сюди – немов рятівне коло для людини, що потрапила в «безодню» фінансових труднощів.

Рекомендуємо всім – в MyWallet можна через Інтернет за 15-20 хвилин взяти кредит з поганою кредитною історією. Сервіс не вимагає надавати пакет документів, заставу, поручителів. Тільки паспорт і код ІПН.

Важливо! За статистикою позичальникам сервісу видають кредити в 95 випадках зі 100. Єдиний нюанс – на момент подачі заявки необхідно не мати простроченої заборгованості за взятими раніше кредитами.

Ставши клієнтів MyWallet можна не тільки швидко впоратися з непередбаченими фінансовими труднощами на вигідних умовах, але і поліпшити свою кредитну історію. Варто розібратися, як це зробити.

Як можна поліпшити погану кредитну історію

Дані про оформлені за останні 10 років кожним громадянином нашої країни кредитах і своєчасності погашення взятих на себе зобов’язань зберігаються в бюро кредитних історій. Інформацію туди передають банки та інші фінансові установи. Найчастіше позичальник сам винен в погіршенні своєї репутації. Але іноді трапляється, що допускаються помилки при передачі даних в бюро. Після ознайомлення з історією здобувача кредиту банки приймають рішення – давати чи ні йому гроші в борг. Але якщо вона погана, відповідь буде безпомилково негативним.

В онлайн сервісі мікрокредитування чинять інакше. Якщо немає поточних прострочених заборгованостей, вони дають людині шанс впоратися з проблемами. Постійно співпрацюючи з MyWallet можна ще і поступово поліпшити свою кредитну історію. Все працює дуже просто і зрозуміло:

 • Клієнт сервісу бере онлайн кредит на карту.
 • В термін погашає заборгованість перед кредитором.
 • Інформація про це надходить в бюро.
 • Репутація позичальника поліпшується.

Важливо! Кожне нове оформлення кредиту та своєчасне повернення коштів сприяє поліпшенню кредитної історії. Тому брати мікропозики через Інтернет вигідно подвійно.

Що потрібно зробити, щоб отримати онлайн займ

Для початку варто з’ясувати, що необхідно мати потенційному позичальникові. Крім чинного паспорта громадянина України та коду ІПН будуть потрібні мобільний телефон; пристрій, підключений до Інтернету (смартфон, ноутбук, ПК, планшет); карта платіжних систем VISA або Mastercard, випущена будь-яким вітчизняним банком. Вік позичальника – 18-65 років. Оформлення відбувається на сайті сервісу. Вся процедура зазвичай займає не більше 15-20 хвилин. Подати заявку можна в режимі 24/7.

Процес оформлення кредиту виглядає так:

 • Спочатку позичальник визначається з сумою і терміном позики.
 • Потім реєструється, заповнює онлайн анкету з особистими даними.
 • Далі висилає свою фотографію з паспортом в руках. Документ потрібно відкрити на сторінці з актуальних фото.
 • Необхідна формальність – верифікація банківської карти, яку необхідно пройти для зарахування на неї грошей.
 • Позичальник відправляє заявку на отримання позики.
 • Через деякий час приходить рішення в СМС-повідомленні або листі на електронну пошту. Також про результат розгляду поданої заявки можна дізнатися в Особистому кабінеті.
 • У разі позитивного рішення залишається погодитися з умовами договору і дочекатися зарахування грошей на свою карту. Зазвичай це відбувається моментально.

Важливо! Зручність мікрокредитів через Інтернет ще й в тому, що грошима можна користуватися на свій розсуд. Немає ніякої цільової прив’язки витрачання отриманих коштів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.