Поради

Як взяти мікропозику

Мікропозик – зручний фінансовий продукт, який дозволяє отримати кошти на поточні потреби тут і зараз. Оформлення заявки здійснюється онлайн з ПК або мобільного, складнощів при цьому зазвичай не виникає. Щоб взяти кредит онлайн, досить залишити запит на сайті обраного МФО, заповнити анкету (це робиться одноразово), верифікувати карту. Відповідь по заявці ви отримаєте практично відразу, так що будете точно знати – є кредит в конкретній організації або потрібно звернутися кудись ще. Ставлення до кредитної історії позичальників в МФО лояльне, так що позику зможуть взяти особи з простроченням в минулому. Головне – відсутність судових розглядів і виконавчих проваджень.

Як оформити позику

Щоб взяти позику на карту:

  • Виберіть МФО, на головній вкажіть бажані суму, термін кредитування (є зручна форма з «повзунками»).
  • Після переадресації заповніть всі поля анкети (вносите тільки коректні дані). Робиться це один раз, при повторних зверненнях досить буде підтвердити коректність інформації.
  • Верифікуйте карту. Для цього потрібно вказати її платіжні реквізити, після чого система тимчасово заблокує невелику суму коштів на рахунку (до 5 грн.).
  • Підтвердіть заявку та очікуйте відповідь.
  • Якщо він буде позитивним, підпишіть онлайн-договір і отримаєте гроші.

Кредит на карту перекладається моментально, без додаткових комісій. МФО відсотки за переклад не беруть, якщо відбулося зняття зайвих грошей, уточніть інформацію у своєму банку. Повна сума до повернення вказана в особистому кабінеті на поточний день заборгованості. Зверніть увагу – на рахунок мікрокредітной організації повинна надійти вся сума. Термінали, наприклад, беруть комісію, а при банківському переказі кошти можуть йти кілька днів. Моніторьте статус договору, якщо побачите, що заборгованість залишилася, перекривайте її. При виникненні питань можете звернутися до співробітника МФО за роз’ясненнями.

Чи варто брати мікрокредит

Кредит онлайн – хороший спосіб вирішити поточні фінансові питання, коли гроші потрібні прямо зараз. Відповідь ви отримаєте моментально, займ теж, звітувати щодо витрачання коштів не потрібно. Можливі дострокові повернення без комісій і штрафних санкцій.

Щоб мікрокредит обійшовся недорого, повертайте його якомога швидше, шукайте акції. У деяких МФО при першому зверненні позику можна взяти під 0%.

Голос Сокальщини на GoogleNews