Поради

Як заощадити на покупці палет

Торгові компанії не з чуток знають, як важливо підібрати правильні дерев’яні палети під час транспортування товарів. Тара необхідна для дотримання правил зберігання та перевезення продуктів харчування, побутової хімії, ліків, будівельних матеріалів. Нові палети можуть дозволити собі не всі компанії. У такому випадку варто придбати піддони від компанії Koshun Pallets.

Де використовують б/в піддони

Транспортування деяких видів товарів вимагає використання виключно нових палет, наприклад, медичних препаратів, дитячого харчування та ін Але в багатьох випадках дерев’яні піддони, що були у використанні, підходять для повторного застосування. Купівля б/у палетів дозволить заощадити бюджет організації.

Піддони з дерева можна повторно застосовувати у багатьох випадках. Вони підходять для:

  • Зберігання товарів, які очікують на завантаження або вивантаження. Особливість конструкції полегшує подачу вантажу на спецтранспорт.
  • Захист крихкого вантажу від пошкодження під час завантаження. Вила навантажувача не торкатимуться товару: від цього його захистить дерев’яний піддон.
  • Запобігання крадіжці. Якщо належним чином упаковати товар, використовуючи піддон, можна уникнути крадіжки вантажу.
  • Підвищення швидкості вивантаження та завантаження вантажів.
  • Економії коштів на придбання нових піддонів.

Якісні палети можуть бути тривалий термін. Компанія Koshun Pallets проводить аудит та ремонт дерев’яних піддонів. Фахівці підберуть оптимальний варіант палетів залежно від вимог замовника.

Різновиди дерев’яних палет

Компанія Koshun Pallets пропонує кілька видів дерев’яних піддонів. Вартість конструкцій залежить від їхнього класу. Уживані піддони поділяються на класи:

  • Перший сорт. Піддони використовувалися до трьох разів, повністю зберегли вантажопідйомність, деревина світла.
  • Другий сорт. Застосовувалися до семи разів, дерево може мати темний відтінок. Використовуючи палети, необхідно знизити навантаження на них 10-30%.
  • Третій сорт. Використовувалися до десяти разів. Палети можуть мати відколи та темний колір деревини.
  • Можна використовувати обмежено зменшуючи навантаження до 50%.

Незважаючи на те, що Koshun Pallets пропонує клієнтам дерев’яні піддони, які були в користуванні, вона гарантує якість продукції. Вироби тестують перед відправкою покупцям.

Оформити заявку на покупку палетів можна на сайті. Менеджери допомагають підібрати дерев’яні піддони відповідно до потреб клієнта.

Голос Сокальщини на GoogleNews