Поради

Як заробити на спорті?

Азарт – це одне з тих почуттів, яке подобається нам відчувати. Саме тому напевно все, що має якусь виграшну основу, так приваблює нас. Сьогодні ми відповімо на кілька запитань: як заробити на спорті і як контролювати відчуття азарту?

Почуття азарту і як його контролювати

Людина – це набір відчуттів та інстинктів. Нам подобається переживати якісь відчуття, які змушують іноді перевертати все всередині з ніг на голову, і прагнемо відчути їх знову і знову.

Азарт, безсумнівно, входить в розряд таких відчуттів, але буває і так, що він може повністю захопити голову. Історія пам’ятає багато ситуацій, де азарт в різних сферах приводив до дуже неприємних наслідків, оскільки зупинитися вчасно і сказати собі «Стоп» іноді неможливо.

Як відчути азартна людина ви чи ні? Насправді ви самі це зрозумієте, оскільки більшість азартних людей в нормальному стані знає свою слабкість до цього почуття, але зробити щось з собою просто важко.

Інший вже питання стоїть таким чином: як вчасно зупинитися? Де ж чарівна кнопка “Стоп” всередині нас, яка змушує перестати грати в азартні ігри, ставити на спорт і т.д.? Якогось єдиного варіанту для всіх не буває, тому що у кожного з нас своя боротьба з самим собою – виграємо її чи ні показує тільки час.

З іншого боку давайте поговоримо про те, за що ми любимо відчуття азарту? Саме так – перемога, особливо грошова. Люди люблять відчувати себе переможцями, отримувати гроші з нічого, так як в повсякденному житті так не відбувається. Як добре, наприклад, виграти весь банк в покері, або заробити на ставці з потрійним коефіцієнтом, відчути що ти ніби схопив Бога за бороду і Пані Удача на твоїй стороні. Саме завдяки можливості заробити більше, ніж ми мали до цього і привертає нас в азарті.

Голос Сокальщини на GoogleNews