Поради

Як заробити студенту не виходячи з дому?

Багато студентів шукають різного типу підробітку під час навчання.
Деяким щастить влаштуватися на неповний робочий день за фахом і вже в університеті отримувати практичні навички. Але так щастить далеко не всім.

Тому часто можна бачити юнаків і дівчат, якi роздають перехожим рекламні листівки, готуючи їм каву в кав’ярнях, надаючи кур’єрські послуги. Такий вид підробітку хороший гнучким графіком роботи, але у нього є недоліки. Серед них – трата часу на дорогу туди і назад, фізична втома, емоційна виснаженість.

На щастя, є варіант трохи краще. Щоб заробити не потрібно навіть виходити з дому. Єдина умова – потрібно добре знати англійську мову. Ну і ще вміти писати есе, але цьому можна навчитися в процесі.

Хто ж буде платити за essay, написані англійською мовою? Теж студенти, які навчаються за кордоном. Цільова аудиторія таких послуг в основному складається зі студентів-іноземців, які не так добре володіють англійською мовою, як хотілося б. А виконувати різного роду письмові завдання доведеться часто протягом чотирьох-п’яти років навчання. Ще одна категорія замовників складається зі студентів, у яких англійська – рідна мова, але їм просто не вистачає часу або знань для виконання завдання.

Отже, що ж доведеться робити? Для початку, знайти компанію, яка шукає талановитих студентів-письменників. Як правило, потрібно буде пройти письмовий тест і якщо все добре – можна буде приступати до роботи. Чому краще працювати через компанію-посередника, ніж в якості письменника-фрілансера? Тут кілька причин. По-перше, не потрібно буде витрачати час і гроші на розкрутку себе і пошуку замовників. По-друге, компанія дає гарантії. Замовник не зможе просто отримати своє есе і зникнути, чи не сплативши роботу студента. У разі ж співробітництва з великою відомою компанією, клієнти будуть приходити самі, а навантаження можна буде чітко контролювати.

Робочий процес складається з декількох пунктів. Спочатку, студенту потрібно вибрати ті дисципліни, в яких він добре розбирається. Тоді і замовлення він буде отримувати тільки по ним. Чим складніше дисципліна і тема есе – тим дорожче коштують послуги з його написання. Швидкість виконання теж впливає на вартість. Як тільки приходить нове замовлення, менеджер відсилає його на узгодження студенту-письменнику. Якщо все зрозуміло і терміни виконання виставлені прийнятні, можна починати. Після того, як есе написано і перевірено редактором на наявність помилок, можна відсилати замовнику. Замовник підтверджує, що все зроблено згідно з його інструкцій, або ж просить внести зміни. Після узгодження всіх деталей студент отримує оплату. Середня вартість одного замовлення становить 100 доларів. Разом з тим, велику частку замовлень становлять короткі есе до 5 сторінок.

В цілому, написання есе “custom writing service” – відмінний спосіб підробітку. Не потрібно витрачати час і гроші на транспорт і відчувати свою фізичну підготовку на міцність. Все, що знадобиться – комп’ютер і доступ до інтернету.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.