Поради

Як застосовуються ланцети з глюкометрами і для чого вони взагалі потрібні

Діабет – це хронічна форма захворювання, яка невиліковна. Але, за допомогою ефективної терапії можна усунути симптоми недуги і жити повноцінним життям. Проходити тест на цукор можна навіть в домашніх умовах. Пацієнт, який перебуває на обліку в ендокринолога зможе самостійно вести контроль за інсулінової терапією, при цьому не допускаючи ускладнень діабету. Ланцет https://diabet-group.com.ua/g18875771-lantsety для глюкометра – один з головних елементів портативного вимірювального приладу на рівень цукру.

Особливості медичних ланцетів

Сучасні виробники рекомендують придбати ланцети для глюкометрів моделі Акку Чек. Для того, щоб підібрати необхідний медінструменти і виключити зайві витрати – потрібно перш за все уважно вивчати медичну товар. Зовнішній вигляд ланцета – це футляр із пластику, усередині якого знаходиться гостра голка. Для безпечного використання ланцета призначений пластиковий ковпачок.

Ланцети для глюкометра Акку Чек випускаються двох моделей:

· Універсальні;

· Автоматичні.

Кожна з моделей для забору крові має свої особливості та переваги. Тому при покупці приладу, кожна людина керується особистими критеріями і уподобаннями.

Переваги сучасних автоматичних глюкометрів

Для забору крові для вимірювання на цукор рекомендується застосовувати автоматичний глюкометр Акку Чек. Ін’єкція безболісна і не створює дискомфорт пацієнту. Конструкція препарату складається з таких елементів:

· Голка гостра і тонка;

· Заточка лазерна;

· Наявність кнопкідля автоматичного забору крові;

· Корпус з стерильного пластика.

Для скарифікатора автоматичності моделі не потрібні додаткові прилади, а забір крові проходить швидко і безболісно для кожного пацієнта. Зараз, виробники більш удосконалять і пропонують ланцети для дітей з більш тонкою голкою, що максимально спрощує процес забору крові на аналіз.

Медичні ланцети для глюкометрів призначені для одноразового використання. Робота автоматичного приладу дуже проста: голка блокується відразу ж після першого натискання, що не допускає вторинного уколу. Абсолютно всі медичні ланцети для глюкометра Акку Чек – стерильні. Медмагазін “Diabet-group.com.ua” представляє якісні ланцети для глюкометрів за низькими цінами в Україні. Все найнеобхідніше для діабетиків від магазину Діабет Груп.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.