Поради

Як застосовуються циклони для зернового пилу

На виробництвах, де переробляються зернові, комбікорми, а також на елеваторах в повітрі постійно знаходиться зернова або борошняний пил. Пилова суспензія подразнює шкіру людини, викликає кашель при попаданні в легені, а осідаючи на механізмах, може стати причиною порушення їх роботи. Циклонні установки, призначені для уловлювання зернового пилу, дозволяють очистити повітря від сторонніх домішок, забезпечити робочим нормальні умови праці та знизити ризик виходу техніки з ладу.

Моделі циклонів і як вони працюють

Всі апарати циклонного типу працюють за принципом відцентрової сили, коли з-за завихрення повітря важчі пилові частинки відтісняються до стінок і обсипаються в призначений для них контейнер. Далі циклон для зернового пилу направляє повітряні маси через систему фільтрів. Після очищення вони повертаються назад в приміщення або видаляються на вулицю.

Є кілька різновидів установок для очищення повітря:

● ЦН-15. Універсальний інертний пиловловлювач, що дозволяє проводити очистку повітря від сухої і слабосліпающейся пилу. Пропонуються вироби з діаметром корпусу від 300 до 2400 мм. Встановлюється в цехах по переробці зерна і комбікормів, чорної і кольорової металургії, на пневмотранспорті і в інших місцях, де при виробництві з’являється суха пил.

● 4БЦШ. Групова установка з ефективністю 95-98% очищає повітряні маси від зернової та іншої сухої пилу. Діаметр одного агрегату 200-550 мм в залежності від модифікації. Поставляється в комплекті з бункером, постаментом і равликом.

● ЦОЛ. Використовується для очищення повітряних мас від зернового пилу і стружки. Здатний вловлювати частинки розміром до 125 мкм. Пилові вкраплення не повинні містити липких або волокнистих речовин. Агрегат має великі розміри і діаметр корпусу від 453 до 1932 мм.

Також для видалення зернового пилу встановлюються циклони марки ОТІ, Ліоте, ББЦ і деякі інші. Всі установки добре справляються з очищенням повітряних мас від пилу, забезпечуючи норми безпеки праці.

Якщо потрібно купити циклон установку в Україні, ми радимо встановити виробника СІСТЕМАКС. Компанія пропонує покупцям обладнання високої якості з гарантією 2 роки за вигідними цінами. У SYSTEMAX цінують свій і чужий час, тому пропонують своїм клієнтам найзручніші умови оплати, відстрочки платежів і доставки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.