Поради

Як зберегти гарну кредитну історію?

Гарна кредитна історія відіграє важливу роль при отриманні кредиту і приносить позичальникам додаткові переваги. Створити хорошу кредитну історію складно, але ще важче підтримувати її якість. Які правила потрібно дотримуватися?

Правила гарної КІ

Але іноді позичальники беруть нові позики для погашення старих боргів, створюючи таким чином кредитну спіраль. Це дуже небезпечний метод, який за певних обставин може створити безліч проблем як для позичальника, так і для кредитора.

Отже, позичальники завжди повинні тримати під контролем свою кредитне навантаження. Слід тверезо оцінювати свої можливості, свої доходи і витрати, щоб в майбутньому не було проблем з виплатою боргів.

Якщо виникають труднощі з виплатою кредиту, має сенс почати переговори з кредитором, щоб зберегти якість кредитної історії. Кредитор може запропонувати позичальникові, наприклад, відпустку за позикою. Це невеликий період, протягом якого позичальник може не виплатити внески по кредиту.

Ще є можливість продовжити термін кредиту. У цьому випадку термін кредиту збільшується, але щомісячні виплати зменшуються, що може бути вигідно для громадян, які зазнали раптове падіння доходів.

Важливо не відкладати звернення до кредиторів, а йти до них заздалегідь. І позичальникові і кредитору вигідніше вирішити цю проблему ще до того, як настане пропуск внеску по погашенню боргу.

Крім того, позичальникам слід заздалегідь дізнатися свою кредитну історію. Це важливо, адже в історію можуть бути занесені невірні дані. Помилки можуть негативно вплинути на думку кредиторів і зіпсувати думку позичальника. Дані, що не відповідають дійсності, можуть бути видалені позичальником, для цього треба відправити спеціальну форму.

Як вже писали раніше, іноді позичальники беруть в Інтернеті недорогі і швидкі позики до зарплати для невеликих покупок, щоб поліпшити свою кредитну історію. Такі кредити оформляють швидко, не вимагаючи зайвих документів. Своєчасно сплачуючи кредити, позичальники створюють репутацію надійного і відповідального клієнта, з яким можна працювати. Так що, якщо у вас кредитна історія зіпсована, ви завжди можете її виправити вчасно повертаючи борги.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.