Поради

Як знайти чесну підробіток, якщо немає досвіду

Шукати додаткову або основну роботу складно. Якщо немає досвіду або відповідного професійного освіти – ще складніше. Але все ж варіанти є. Наприклад, в категорії https://kiev.kabanchik.ua/rabota/tag/sborka-ruchek-na-domu робота є завжди: від разових до регулярних замовлень. Розповімо, як легко і безпечно шукати заробіток.

Перевірені джерела вакансій

Як зрозуміти, що оголошення про підробіток написано шахраєм? Зазвичай воно відповідає таким критеріям:

  • опубліковано на сумнівному сайті, в газеті. Або ж це оголошення на стовпі;
  • обіцяє «золоті гори»: нереально високий дохід за просту роботу;
  • гарантує неможливі умови (наприклад, повноцінну місячну зарплату при навантаженні 1-2 години в тиждень);
  • не містить нічого конкретного про роботу, вимоги, назві компанії і т.п.

Звідси висновок: довіряти варто вакансіях, розміщених на перевірених ресурсах. Це сайти, у яких є модератори та затверджені правила. Всі пропозиції про роботу проходять перевірку.

Якщо цікавить підробіток, можна знайти її на спеціалізованих ресурсах. Наприклад, майданчик Kabanchik.ua дає можливість пасивно знаходити додаткову роботу: це послуги для прямих замовників. Щодня тисячам людей потрібна допомога, і вони готові за неї платити.

Ким бути?

Ще кілька років тому в сумнівних джерелах публікували «популярну» вакансію – сборка ручек на дому. Суть зводилася до того, що для «роботи» потрібно купити сировину за свої гроші. Відразу після цього «роботодавець» випаровувався. Зараз поняття «сборка ручек» знайшло інший зміст. У стрімко розвивається сферу торгівлі требуются работники, готові не тільки збирати, але і сортувати, фасувати, грузити, пакувати товар.

Відсутність кваліфікації і досвіду в цій області – не завада при пошуку підробітку. Ось тільки кілька варіантів:

  • сортувальник – на склади і в магазини часто потрібні фахівці з сортування та пакування товару. Це може бути робота на пару годин, на день або на інший строк;
  • фасовщик, Стикеровщики – проста робота з пакування та маркування товару, що вимагає уважності і старанності;
  • вантажник – замовники публікують завдання, вказуючи обсяг роботи, а також пропонуючи розмір оплати. Хороший спосіб заробити людям з відповідними фізичними даними;
  • різноробочий – виконання завдань, що вимагають фізичної сили або посидючості (в залежності від умов).
  • оплачувана допомогу

Можна підробляти і в сфері побутових послуг. Це допомога з простими завданнями, за яку люди готові платити. Роботи можуть бути різними: комусь потрібна допомога з вивантаженням покупок з авто, а хтось потребує людини, який допоможе з побутом (наприклад, навести порядок в речах).

Такі послуги оплачуються справедливо: цілком відповідний рівень для підробітку або тимчасової роботи. Найголовніше, що сучасні онлайн-сервіси дозволяють шукати вакансії безпечно, не втрачаючи часу і коштів на участь в шахрайських витівки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.