Поради

Як знайти роботу в Івано-Франківську в умовах карантину

В розвинутих європейських державах питання безробіття професійно вирішується за допомогою урядів. Кожен громадянин може доволі швидко працевлаштуватися на роботу, яка буде задовольняти його потреби. В Україні інша ситуація. Ви можете довго та безрезультативно шукати роботу з достойною оплатою маючи відповідну освіту та великий досвід .

Проте є можливість, навіть в умовах карантину, вдало працевлаштуватися. В Івано-Франківську запит про пошук роботи у 2020 році входить в топ на просторах інтернету. На дошках оголошень є багато цікавих пропозицій щодо вакансій, але про пошук роботи об’яв набагато більше.

Роботодавцю деколи складно вибрати дійсно гідного кандидата на ту чи іншу посаду. Для досягнення своєї мети необхідно переконати роботодавця, що потрібні йому саме ви.

В першу чергу потрібно розібратися: чим вам подобається займатися, чого дійсно хочете від роботи, ким ви себе бачите. Тільки тоді можна починати пошук роботи.

В Івано-Франківську можна успішно працевлаштуватися. Для ефективного пошуку необхідної роботи дуже важливо грамотно створити резюме, яке вважають головним інструментом. Саме воно стане вашою візитною карткою і виділить вас серед інших претендентів.

Поради щодо ефективного написання резюме

  1. Простими словами опишіть свої вміння та навички, вказуйте досягнення і попередні обов’язки;
  2. Описуючи колишні місця роботи, починайте з останнього. Використовуйте дієслова в минулому часі;
  3. Напишіть про причину звільнення;
  4. В розділі «Освіта» треба вказати повну назву навчального закладу, період навчання та спеціальність. Згадайте додаткові курси, семінари, тренінги у яких брали участь;
  5. Вкажіть контактну інформацію та посилання на соціальні мережі. Безглуздий запис адреси електронної пошти може зіпсувати враження про вас;
  6. Фото, якщо додаєте, повинно бути відповідним та якісним;
  7. Уникайте складних слів, жаргону, кліше і довгих фраз, пишіть по суті;
  8. Продемонструйте у мотиваційному листі свою зацікавленість вакансією та доведіть, що ви той спеціаліст, який потрібен компанії. Пишіть коротко, зрозуміло;
  9. Будьте чесними, не псуйте свою репутацію.

Резюме повинно розташовуватись на 1 -2 сторінках, чим менше досвід, тим коротше. Виділіть заголовки. Обов’язково перевірте текст на помилки. Грамотність в написанні резюме видає вашу освіченість та складає перше враження незважаючи на кваліфікацію.

Оформивши резюме, оберіть ресурс для пошуку роботи на просторах інтернету. Існують спеціально створені для цього дошки оголошень, наприклад https://obyava.ua/ua/rabota/vakansii/ivano-frankovsk Перейшовши за посиланням можна побачити вакансії не тільки Івано-Франківська, але й всєї України.

В умовах карантину є компанії та підприємства, працівники яких виконують роботу дистанційно. Тому будьте готові до онлайн-співбесіди, яка має такі переваги: швидко та зручно, менше стресу, мобільно. Роботодавці, які використовують цей формат впевнені в його ефективності навіть після завершення пандемії.

В Івано-Франківську є омріяна вами робота. Відповідальний підхід до створення резюме та мотиваційного листа наблизить вас до неї. «Дорогу здолає той, хто йде» – мудрі слова. Залишивши сумніви та острахи впевнено наближайтесь до своєї мрії. Найкращі посади чекають на вас. Бажаємо успіхів.

Голос Сокальщини на GoogleNews