Поради

Як знайти роботу в Україні

Незважаючи на велику кількість пропозицій від роботодавців і тисячі резюме від претендентів, знайти хорошого співробітника і відповідну роботу буває важко. Сервіс пошуку роботи grc.ua створений для того, щоб наймачі і кандидати на посаду могли знайти один одного в найкоротший термін.

Що пропонує grc.ua роботодавцю

Фірмам, які часто потребують пошуку працівників, пропонують зареєструватися на сайті як роботодавець, і отримувати доступ до бази кращих резюме. За реєстрацію в подарунок пропонується 5 безкоштовних вакансій. Роботодавець отримає можливість публікувати пропозиції з яскравим оформленням, яке буде залучати потенційних клієнтів відразу вивчати пропозицію про вакансії.

Компанії можуть сформувати кадровий резерв на випадок виникнення потреби в новому співробітнику. Додаткові можливості від сервісу https://kiev.grc.ua/catalog/Vysshij-menedzhment/Administrirovanie grc.ua:

  • Розміщення оголошень на головній сторінці сайту.
  • Перехід на сайт роботодавця.
  • Додаткова розсилка листів з інформацією від роботодавця.
  • Відправка автоматичного призову відправити відгук на переглянуту вакансію.
  • Створення реклами в GMAIL.
  • Створення таргетированной реклами в Фейсбук.
  • Нагадування про переглянутої вакансії на grc.ua при розгляданні пропозицій про роботу на інших платформах.

Сервіс grc.ua пропонує допомогу по збільшенню відгуків на опубліковану вакансію за короткий термін. Підібрати пакет послуг просто, перейшовши по кнопці «Вибрати тип вакансії». Необхідну консультацію можна отримати за номером телефону, в соціальних мережах Facebook і Телеграм.

Що пропонує grc.ua здобувачеві

Знайти роботу за допомогою https://kiev.grc.ua можуть люди з різною освітою, досвідом роботи (без досвіду), різноманітних напрямків діяльності.

Простий пошук пропозицій здійснюється за допомогою запиту в рядку «Знайти». Знайти роботу в Києві можна за компаніями, вакансіях, професіями, вибрати роботу поблизу метро. В каталозі пропозиції для віддаленої роботи і тимчасового підробітку. Зручно сортувати вакансії за датою публікації, по спадаючій чи зростанню зарплати, вибирати дані за добу, три дні, тиждень або місяць.

Щоб збільшити шанс на отримання вигідної пропозиції, досить зареєструватися на сайті, підключити розсилку інформації про цікавить відрости або вакансії. Також рекомендуємо створити резюме відразу на сайті grc.ua. Таким способом роботодавці зможуть оцінити резюме кандидата до подачі свого оголошення на сайті.

Голос Сокальщини на GoogleNews