Поради

Яке буває обладнання для перукарень?

Популярність і затребуваність салону краси вимагає кілька факторів, серед яких не тільки професіоналізм майстрів, а й відповідні умови. Люди відвідують салон краси не тільки, щоб перетворитися, але і щоб розслабитися в обстановці, яка має до краси. Щоб створити ідеальне заклад, обладнання для перукарень та інші меблі повинна бути не просто в наявності, але і бути модною, зручною, якісною, гармоніювати з інтер’єром салону.

Устаткування для перукарень обов’язково має включати в себе:

  • люстерко;
  • туалетний столик або поличка;
  • крісло для відвідувача.

Також можлива присутність візки на коліщатках з перукарнями приладдям, підставки для ніг і іншого.

Основний елемент меблів перукаря – це стіл для майстра. Рекомендується віддати перевагу столів з висувними ящиками для зручності зберігання інструментів і економії місця. Не менш важлива наявність надбудови над столом, яка дозволить складати предмети першої необхідності для роботи майстра.

До вибору матеріалу меблів в салон краси варто поставитися серйозно – вона повинна бути міцною і легкою. Натуральна деревина як матеріал меблів навряд чи впишеться в інтер’єр салону, а деревно-стружкові плити поганої якості довго не прослужить. Щоб меблі збереглася в хорошому стані, а її відхід не вимагав великих труднощів, наявність захисної плівки на ній або покриття лаком обов’язково.

Поличка потрібна як майстру, так і клієнтам, які часто кладуть на неї свої речі. Придбання пересувного візка – найкраща заміна поличках, так як за допомогою неї можна зберігати всі предмети в зручному для всіх порядку. Візок передбачена на прикріплення до неї власника для плойки або фена.

Сьогодні інтернет магазини багаті своїм асортиментом і пропонує придбати візок з:

  • відкритими полицями;
  • закритими скриньками;
  • напівзакритими скриньками;
  • мініотделеніямі і іншим.

Устаткування для перукарень має на увазі під собою не тоноване дзеркало великих розмірів. Дзеркало може не тільки виконувати свої функції, а й служити чудовим елементом декору салону краси. Існує великий асортимент дзеркал різноманітних форм з оригінальними рамками. Матеріал для оббивки може бути як з натуральної, так і зі штучної шкіри. Детальніше про перукарень мийках на сайті: https://ukrsalon.com.ua/collection/parikmaherskie-moyki

Голос Сокальщини на GoogleNews