Поради

Які бувають шкіряні сумки

Сучасній жінці складно обійтися без сумочки. Це функціональний аксесуар, який однаково необхідний для носіння з собою найважливіших і необхідних речей, і доповнення до образу. Виробники пропонують величезну кількість виробів, які відрізняються за формами, матеріалами виготовлення, зовнішнім виглядом, розмірами. Зараз дуже популярними стають сумки, в яких поєднується відразу кілька стилів, або використовуються різні забарвлення, в тому числі і на перший погляд ніяк не гармоніює між собою.

Найбільш актуальною серед інших предметів залишається шкіряна сумка, кількість шанувальників якої вже багато років залишається стабільно високим. Натуральний матеріал найбільш популярний при виробництві таких виробів. Його широке поширення обумовлено довговічністю, привабливим виглядом і практичними властивостями. Популярними нині стають також штучна і екошкіра.

Особливості сучасних шкіряних сумок

Сумочка з натуральної шкіри завжди залишатиметься доречним і стильним аксесуаром. Це ніяк не залежить від модних змін і сезонних віянь. Такі вироби не тільки є класикою жанру, але також ознакою гарного смаку і вдалим доповненням до будь-якого образу. Для виробництва шкіри, з якої шиють сумки, найчастіше беруть за основу шкуру овець і великої рогатої худоби.

Шкіра ягняти, наприклад, використовується для виготовлення порівняно недорогих сумок, які виходять дуже красивими. Це в міру тонкий, дуже м’який і приємний на дотик матеріал. Шкіру, що отримується з овечої шкури, називають «наппа». Після ретельної обробки вона виходить досить тонкої, але від цього її щільність і міцність ніяк не страждають. Іноді такі вироби обробляються лаком – тоді вони виглядають ще більш оригінально і красиво.

У деяких випадках зі шкіри видаляють верхній шар, а замість нього наносять полімерне покриття. Такий матеріал називають облагородженим. Зустрічаються також варіанти з тисненням – його наносять на поверхню спеціальним гарячим способом, в результаті виходять спеціальні прикрашають орнаменти.

Широко поширений також велюр або дубленая шкіра. В процесі обробки її верхній шар піддається шліфуванню. Такі сумки дуже подобаються представницям прекрасної статі, навіть не дивлячись на те, що вони досить легко і швидко брудняться і доглядати за ними непросто. Дуже красиво виглядають також сумки з нубуку. Це дубленая відшліфована шкіра, м’яка і приємна на дотик.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.