Поради

Які ліки від геморою краще впораються з захворюванням

Питання про те, як лікувати геморой, не втрачає своєї актуальності. Для вирішення такої делікатної проблеми використовуються препарати в формі таблеток, капсул, ректальних супозиторіїв, мазей гелів і мікроклізм. Якщо захворювання стрімко прогресує, супроводжується утворенням великих венозних вузлів, то людині можуть рекомендувати малоінвазивні або радикальні методи лікування даної патології.

Загальні принципи терапії геморою

В основі процесу утворення гемороїдальних вузлів лежить складний фізіологічний механізм. Ключовим фактором розвитку геморою є процес порушення венозного відтоку з судинних утворень, розташованих в ректальної області. Для того щоб лікування геморою було результативним, воно має нести комплексний характер. Загальні принципи терапії даного захворювання мають такий вигляд:

1. Перегляд раціону харчування на користь натуральної вітамінізованої їжі, що містить рослинні волокна. Обов’язкова дієта з метою попередження закрепів.

2. Щоденна помірне фізичне навантаження. Зменшення часу сидіння. Нормалізація ваги. Вправи на укріплення м’язів промежини.

3. Використання лікарських медикаментів для зовнішнього застосування і прийому всередину.

4. Відмова від підняття важких предметів.

5. Медикаментозне лікування

Максимальна ефективність терапії геморою лікарськими препаратами спостерігається в тому випадку, якщо препарати для зовнішнього застосування і прийому всередину використовуються в комбінації. Для прийому всередину призначаються такі ліки від геморою:

1. Детралекс. Чинними компонентами препарату є гесперидин і діосмін, ефективно зміцнює стінки кровоносних судин і підсилює тонус вен кавернозного типу. При використанні препарату Детралекс на ранній стадії розвитку геморою, вдається не тільки повністю позбутися від характерних симптомів захворювання, але і повністю вилікувати його.

2. Ескузан. Фармакологічний ефект даного засобу обумовлений входженням до його складу тіаміну (вітамін B1) і натурального екстракту кінського каштану. Препарат є рослинним венотоніком, надають ангіопротекторну, протизапальну, антиоксидантну та протинабрякову дію.

3. Троксевазин. Даний препарат відноситься до категорії класичних венотонізуючих засобів, що мають ангіопротекторні властивості. Діючим компонентом Троксевазину є речовина троксерутин, що знижує проникність стінок кровоносних судин, тим самим усуває ознаки запального процесу.

4. Флебодіа-600. Терапевтичний ефект препарату Флебодіа-600 обумовлений вмістом діосміну, що має ангіопротекторні, протинабрякові і протизапальні властивості. Клінічно доведено здатність препарату Флебодіа-600 покращувати мікроциркуляцію в кровоносних судинах аноректальної області.

Детальніше з ефективністю препаратів, представлених на https://apteka-ds.com.ua/catalog/preparaty-dlya-travnoyi-systemy/preparaty-vid-hemoroyu, ви можете дізнатися під час консультації у вашого лікаря.

Рецензент:

Ольга Летнянчік, лікар, медичний блогер.

У 2003 році закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, отримала кваліфікацію лікаря

Голос Сокальщини на GoogleNews