Поради

Які переваги контактних лінз та де їх краще придбати

В світі багато людей страждають на захворювання органів зору. Короткозорість, далекозорість, пресбіопія, катаракта та інші хвороби змушують чоловіків та жінок користуватися додатковими засобами для корекції зору. Чимало користувачів надають перевагу окулярам, дехто вибирає контактні лінзи. Обрати засіб можна після консультації з офтальмологом та на основі власних уподобань.

Що краще: окуляри чи контактні лінзи

Серед доступних засобів для покращення зору використовують окуляри та контактні лінзи. Окуляри не контактують з рогівкою ока. За ними просто доглядати: слід протирали скло м’якою тканиною з використанням спеціального спрею. Час від часу окуляри потрібно міняти. Для цього потрібно проходити офтальмологічний огляд. Якщо зір не змінюється, аксесуар можна носити далі. Крім користі для здоров’я, окуляри виконують естетичну функцію. З ними можна створити чимало цікавих образів.

Серед мінусів окулярів те, що вони не дозволяють вести активний спосіб життя. Плавати, бігати, стрибати в окулярах незручно. Якщо є велика різниця показників зору, може виникати втома очей. Окуляри швидко покриваються потом, якщо людина заходить з холодного приміщення у тепле.

Користувачі вибирають контактні лінзи, тому що вони дозволяють набагато більше, ніж окуляри:

  • повністю притискаються до ока, що робить більший кут огляду;
  • можна займатися спортом та вести активний спосіб життя;
  • немає реакції на різку зміну температур;
  • можна змінити колір очей.

Якщо окуляри пасують не всім користувачам, то лінзи зовсім непомітні для сторонніх очей. До недоліків цього засобу відносять високу вартість, необхідність посилено дбати про власну гігієну та правильний догляд. Сучасні люди, які люблять комфорт та практичність, обирають контактні лінзи.

Якими бувають контактні лінзи

Контактні лінзи — це не той аксесуар для зору, який можна вибрати самостійно. Перед покупкою потрібно перевірити зір та проконсультуватися з лікарем. Загалом лінзи поділяють за такими характеристиками:

  • За матеріалом виготовлення. Вирізняють м’які та жорсткі лінзи. Останній варіант має щільну структуру, тому потрібно більше часу, щоб звикнути до цього аксесуару. Проте за твердими лінзами простіше доглядати.
  • Термін використання. Традиційне носіння (від кількох місяців до одного року), планової зміни (носять кілька місяців), одноденні (ввечері викидають).
  • Призначення: косметичні, оптичні, терапевтичні. Оптичні допомагають корегувати зір, терапевтичні призначені для лікування певних захворювань ока.

Магазин контактних лінз МКЛ пропонує перевірку зору та доставку товарів територією країни.

65855901
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.