Поради

Які переваги УФ-друку?

Друк в УФ-технології – революційний метод нанесення відбитків. Полімерні фарби розпилюються маленькими крапельками на будь-яку поверхню та твердішають під дією ультрафіолетового світла. Це й відрізняє технологію від інших методів. УФ-друк на пластику у Львові чи на інших матеріалах – можливість виконувати недорогі роботи з чудовою довговічністю та якістю друку.

Так можна виготовляти вироби для ефективного використання всередині та зовні в будь-якому форматі. При цьому кольори та всі деталі дизайну будуть точно відтворені. Компанія ДекорПринт пропонує різні види друку й допоможе підібрати найкраще рішення для вашої задачі.

УФ-друк на ПВХ

Це один із найбільш популярних матеріалів, на яких здійснюється УФ-друк. Також часто використовуються інші види пластику, дерево, оргскло, МДФ і картон тощо. ПВХ – універсальний матеріал, який потрібен для створення різноманітних виробів і пристосувань.

Вироби з ПВХ можуть характеризуватися різним ступенем гнучкості:

  • гнучкі – воблери, пробки, цінові та рекламні смуги;

  • жорсткі – таблички, вивіски, листи, стінові панелі, труби тощо.

Рулонний УФ-друк добре працює при нанесенні перманентних відбитків на фольгу. Це можуть бути різні типи брезентів і банерів. Друк в УФ-технології може здійснюватися на матеріалі ПВХ й ПВХ-фользі будь-якого кольору. Зокрема, на прозорій фользі та з використанням білого кольору.

Які переваги УФ-друку?

Найважливіші з них:

  • Універсальність. УФ-принти можна робити практично на будь-якій рівній поверхні, незалежно від її текстури, кольору чи рівня блиску. Друк в УФ-технології проводиться, серед іншого на оргсклі, склі, ПВХ, дибонді, деревині, тощо. Він здійснюється на матеріалах будь-якої форми, після чого їх можна обробляти різними способами.

  • Фотографічна якість друку. Вибравши УФ-технологію, можна бути впевненими, що якість друку буде ідеальною – з добре відтвореними кольорами та їхньою насиченістю. Плотери друкують за допомогою комбінації кольорових і білих фарб, до того ж точно відтворюються усі деталі дизайну.

  • Найвища стійкість ультрафіолетового друку. Відбитки, виготовлені за цією технологією, можна успішно використовувати в приміщенні та на відкритому повітрі. Вони не змінюються від контакту з повітрям та водою та оптимально стійкі до змін погодних умов (низькі та високі температури, дощі, сонячне випромінювання). Якщо друк додатково захистити шаром ламінату, він отримає ще більший захист, зокрема, від механічних пошкоджень.

  • Прискорений виробничий процес. УФ-відбитки не потребують висихання, відразу після друку вони готові до використання чи можливої ​​подальшої обробки.

  • Безпека (людей, які працюють із друкарськими плотерами, і користувачів готових матеріалів із УФ-відбитками). Під час друку в УФ-технології не виділяються шкідливі речовини чи дратівливі запахи, готова продукція також не містить шкідливих речовин.

  • Можливість створювати опуклі елементи (наприклад, для людей із вадами зору). УФ-технологія дозволяє здійснити друк кілька разів поспіль і досягти ефекту бажаної опуклості вибраних елементів.

Інноваційний УФ-друк – найбільш універсальна й найрізноманітніша технологія. Вона дозволяє виконувати навіть найвимогливіші замовлення з точки зору графічної складності. «Декор Принт» у Львові допоможе вам реалізувати різноманітні задуми завдяки УФ-друку на різних матеріалах – звертайтеся.

751349759
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.