Поради

Які послуги пропонує компанія Cargo 128

Завдяки транспортним компаніям ми можемо користуватися товарами з усього світу. Купити продукцію для дому з Китаю? Запросто!

Доставити ексклюзивний одяг з Європи? Без проблем! Здається, такого комфорту, як зараз, людство ще не знало. Оперативність доставки вражає і дозволяє бізнесу розвиватися. Саме так працює логістична компанія Cargo 128, яка займається транспортуванням вантажів з усіх куточків світу.

Компанія Cargo 128 більше 15 років займається транспортуванням вантажів з Азії, Європи, Америки в Україну і назад. Беручи до уваги факт, що ділові і промислові зв’язки між країнами вийшли на новий рівень, разом з цим збільшується обсяг перевезень. Cargo 128 пропонує авіаперевезення, автоперевезення, транспортування вантажів залізно дорогий і морську доставку вантажів. Клієнти обирають найбільш зручний спосіб доставки. Замовити послуги можна на сайті. Процедура співпраці ділиться на такі етапи.

  • Оформлення заявки та уточнення нюансів з менеджером компанії.
  • Складання кошторису. Фахівці проводять розрахунок вартості, беручи до уваги вагу вантажу, спосіб доставки, відстань, додаткові фактори.
  • Доставка вантажу. Послуга включає правильну упаковку посилки, навантаження, оформлення документів.
  • Прийом вантажу одержувачем. Оформлення документів, розмитнення, доставка включені у вартість послуг.

Клієнти, які звернулися в компанію вперше, залишаються з Cargo 128 надовго, оскільки в штаті працюють досвідчені і компетентні співробітники, які зможуть вирішити виникаючі складнощі, компанія співпрацює з багатьма країнами на різних континентах, пропонує вигідні тарифи і пакетні послуги для постійних замовників.

Додаткові послуги

Cargo 128, крім перевезень, пропонує послугу страхування. Оскільки в процесі перевезення посилки піддаються ряду ризиків, страхування дозволить повністю компенсувати вартість вантажу в разі виникнення непередбачених обставин, на які логістична компанія вплинути не може. Серед додаткових послуг документальний супровід, організація трансферу, упаковка і робота вантажників, повернення ПДВ в Китаї, візова підтримка.

Дізнатися тариф для окремого виду транспортування можна на сайті, перейшовши за спеціальною кнопці. Інформація про компанію в соціальних мережах. Підписка на сторінку дозволяє дізнаватися важливі новини про послуги Cargo 128.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.