Поради

Які програми доступні в Google Workspace

Google Workspace включає хмарні інструменти та програмні продукти, спрямовані на поліпшення роботи бізнесу

Більше 6 мільйонів компаній використовують програмні продукти Google, щоб зробити свою роботу більш продуктивною. Пошта Гугл стала синонімом безпеки, на який рівняються інші сервіси. Встановити google workspace ціна допоможе компанія KEY 4, ціна залежить від типу пакета. Фахівці допоможуть підібрати оптимальне рішення для конкретної компанії.

Практично кожна доросла людина користується Гугл поштою, багато компаній використовують її як корпоративну пошту. Бізнес додатки Google Workspace мають більш розширений функціонал. Користувачі мають можливість підключити свій сайт, розширити обсяг місця на диску і багато іншого. Список додатків величезний, для кожного типу бізнесу можна підібрати корисні опції:

  • Пошта. Має простий зрозумілий функціонал, не містить реклами, можна використовувати чат, завантажувати об’ємні файли і здійснювати відеосозвони.
  • Диск. Залежно від тарифу, можна встановити необмежену кількість пам’яті. Спільний диск допомагає оптимізувати робочі процеси.
  • Календар. Планування події, конференції, можливість відправляти нагадування.
    Google Docs, Google Sheets. Створення та форматування документів, презентацій в режимі реального часу.
  • Зустрічі. Наради, конференції, презентації робочого столу в режимі реального часу.
  • Сейф. Опція допомагає в прискореному темпі знаходити, захоплювати, передавати файли.
  • Чат. Спілкування з колегами під час трудового процесу по захищеному каналу.

Це не всі можливості Google Workspace. Залежно від потреб компанії можна встановити розширений пакет. Але особливість продукту в його повній захищеності.

Абонентське обслуговування сервера

Абонентське обслуговування сервера стало необхідністю для сучасного бізнесу. Таким чином компанія зможе захистити себе від технічних збоїв, хакерських атак, в результаті яких можна втратити важливі дані. Стабільна робота компанії залежить від коректної установки сервера, яка включає настройку апаратної частини, операційної системи, установку драйверів і програмного забезпечення, тестування на всіх етапах роботи. Експлуатація сервера має на увазі виконання робіт з адміністрування сервера.

З питань співпраці можна звертатися на електронну пошту або дзвонити за контактними номерами телефонів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.