Поради

Які процедури включає тотальна реставрація зубів

Лише невеликий відсоток людей може похвалитися ідеальними зубами. Іншим доводиться відвідувати стоматолога, щоб отримати бажану голлівудську посмішку. Це процедура, що дозволяє відновити цілісність зубного ряду і надати зубам красивий вид. Маніпуляції спрямовані не тільки на створення естетичного ефекту, а й на корекцію взаємин щелеп і функціональність зубощелепної системи.

Спочатку стоматолог проводить огляд і оцінює стан зубів. Залежно від кількості необхідних маніпуляцій, тотальна реставрація може включати:

  • Ортодонтичне лікування. Процедура передбачає носіння спеціальних пластинок або брекетів з метою виправлення прикусу.
  • Відновлення зруйнованих або пошкоджених зубів. Комплекс заходів передбачає установку виниров, коронок, накладок, нарощування зубів, відбілювання пожовклого емалі.
  • Відновлення зубного ряду за допомогою тотальної імплантації зубів.
  • Кісткова пластика для відновлення кісткової тканини.

Тотальна реставрація необхідна у випадках часткової або повної втрати зубів, коли зуби сточуються, змінюють форму або розмір, якщо необхідно відновити білизну зубів. Комплекс заходів застосовується для кожного пацієнта індивідуально. Не можна проводити реставрацію, якщо у пацієнта спостерігаються такі захворювання: карієс, хвороби ясен, хронічні захворювання, індивідуальна непереносимість окремих препаратів.

Особливості реставрації зубів в центрі «Дантіст»

Тотальна реставрація зубів має на увазі, що роботи будуть проходити не для одного зуба, а для всього зубного ряду. Завдяки такому підходу вдасться повернути функціональність щелепи і навіть вплинути на зміни лицьового овалу. На етапі діагностики стоматолог зазначає, які саме роботи необхідно провести. Лікар враховує побажання пацієнта, наприклад, який надати відтінок зубної емалі.

Вартість реставрації залежить від кількості обов’язкових процедур. Перед початком лікування всі пацієнти проходять ретельну діагностику і роблять рентген. Таким чином вдається виключити можливі ускладнення, які можуть трапитися під час роботи. Завдяки сучасному обладнанню і ефективним знеболювальних препаратів тотальна реставрація проходить без болю і довгого періоду відновлення.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.