Поради

Які симптоми не можна ігнорувати

Гінекологи не втомлюються нагадувати про необхідність регулярного відвідування лікаря. Якщо захворювання діагностувати на ранній стадії, вилікувати його буде набагато простіше, а у пацієнта значно збільшується шанс жити повноцінним життям

За останні роки значно «помолодшали» онкологічні захворювання, набагато частіше спостерігаються пухлини у молодих жінок. Щоб уникнути таких проблем, варто вибрати надійну клініку, якою є Оксфорд Медікал.

Бувають випадки, коли жінка відчуває нездужання або болю. Це може бути пов’язано з фізичними навантаженнями, емоційному напругою. Але є ряд симптомів, котрі ігнорувати не можна. Якщо спостерігається один з них, важливо не відкладати візит до лікаря:

Болі або дискомфорт внизу живота. Характер болю може бути різним, важливо постаратися точно описати його доктору. Це допоможе поставити правильний діагноз.
Нерегулярний менструальний цикл, який супроводжується сильними болями.
Кров’янисті виділення в період менопаузи або між днями місячних. Це може сигналізувати про виникнення пухлин, викидня або травми.
Виділення незвичайного кольору і консистенції, болі під час статевого акту.

Плановий огляд необхідно проводити раз в шість місяців. Але якщо виникають такі симптоми, варто поспішити з візитом до гінеколога. Професіонали клініки Oxford Medical швидко виявлять захворювання на ранній стадії і підберуть ефективне лікування.

Які методи лікування використовує клініка

Клініка Oxford Medical використовує найсучасніші методи діагностики і лікування різних гінекологічних захворювань. Лікарі-гінекологи для перевірки шийки матки використовують колькоскоп (застосування спеціальних лінз). Внутрішньоматкові патології визначаються за допомогою гістероскопії. Якщо в процесі діагностики не вистачає даних про стан внутрішніх органів, доктор може використовувати цистоскопію для перевірки сечового міхура.

Клініка Оксфорд Медікал використовує тільки найсучасніше обладнання та інструменти для маніпуляцій. Кожному пацієнту гарантовано чуйне ставлення персоналу і кваліфікована допомога. Фахівці центру постійно беруть участь на курсах підвищення кваліфікації, які відбуваються за кордоном. Якщо пацієнт дотримується всіх рекомендацій, гарантований швидкий процес одужання. Додаткову консультацію можна отримати за контактними номерами телефонів, зазначених на сайті.

Голос Сокальщини на GoogleNews