Поради

Які вікна кращі: дерев’яні чи металопластикові?

Немало людей замислюються над цим запитанням, бажаючи замінити старі вікна. Можливо, ми привикли уже до дерев’яних вікон і здається, що просто треба поставити нові. Але не все так просто. І загалом металопластикові вікна виглядають кращим варіантом при виборі! Отримайте відповідь від провідного продавця пластикових вікон в Івано-Франківську, фірми Досконалий дім. Інша інформація на сайті perfect.if.ua.

Якими є дерев’яні євровікна

Найчастіше для дерев’яних вікон в Україні використовується сосна. На пилорамі дерево розрізають на дошки і приблизно 15-20% йде на вторинну сировину (гниль, кора тощо).

Після цього дошка проходить наступні етапи обробки: сушиться в спеціальних сушильних камерах (вологість 6-12 %), розрізається на частини певної довжини, забираються різноманітні дефекти дерева. Ми не раз чули, що дерево називають екологічною сировиною. Втім із дерева на виробництво вікон піде не більше 40-50% початкової сировини.

А що далі? Виготовляються клеєні бруси та кінцевий продукт – вікна! На них також наносять лакофарбове покриття для захисту від зовнішніх факторів.

Тож на якість і довговічність виробу впливає досить багато факторів: якість дерева, якість і безпечність клеїв, фарб і лаків, правильна нижня частина рами вікна (дренаж), довговічність, можливі пошкодження. Та й ціна на такі вікна часто кусається!

Переваги металопластикових вікон!

Тому більшість людей обирають вікна з ПВХ. Адже у них є цілий ряд переваг:

  1. Набагато нижча ціна за готову конструкцію. До речі, на сайті Досконалого дому можна прорахувати ціну на калькуляторі.
  2. Швидкий термін виготовлення – до 2 тижнів максимум, в той час як дерев’яні вікна під замовлення можуть виготовляти навіть місяць чи більше.
  3. Легко протистоять погоднім умовам, різким температурним змінам, не бояться вологості. Завдяки цьому зовсім не змінюють свого вигляду навіть після 30-40 років «життя». Чого зовсім не скажем про «екологічне» дерево…
  4. Міцні та теплі. По своїм енергозберігаючим характеристикам сучасні пластикові вікна не поступаються дерев’яним, а часто навіть перевершують їх. Білі конструкції не боються подряпин чи інших незначних пошкоджень. Все легко виправити!

Тож двічі чи навіть тричі подумайте перед тим, як купляти дерев’яні вікна. Вони красисі і теплі. Але але… Бажаємо Вам вдалого вибору, який «грітиме» Вас і радуватиме око багато років!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.