Поради

Які види кондиціонерів існують

Кондиціонер став невід’ємною частиною побутової техніки в сучасних будинках. Його використовують для насичення киснем, охолодження, нагрівання й циркуляції повітря

Звичайно, цих функцій не може виконати один прилад. Знайти відповідний кондиціонер з необхідним набором опцій просто в інтернет магазині ЖЖУК. Каталог кондиціонерів пропонує широкий вибір моделей в різних цінових категоріях. Консультанти з радістю допоможуть купити необхідне обладнання.

  • Всю кліматичну техніку можна розділити на три категорії
  • Побутові кондиціонери. Підходять для установки в приміщеннях, площа яких не перевищує 100 квадратних метрів. Їх використовують в невеликих офісах, приватних будинках, квартирах. Техніка відрізняється різноманітністю дизайнерських рішень, різним рівнем шуму. Побутові кондиціонери поділяються на такі підвиди.
  • Мобільний. Встановлюється всередині приміщення, управляється за допомогою пульта.
  • Спліт-система. Одна частина монтується всередині, друга – зовні приміщення.
  • Віконні. Встановлюють в кожній кімнаті одного приміщення. Мають доступну вартість, але займають багато місця на вікні.
  • Напівпромислові. Використовують для приміщень, площа яких не перевищує 300 квадратних метрів.
  • Вони потужні, мають ряд корисних опцій.
  • Промислові. Підходять для великих приміщень, площа яких перевищує 300м² (торгові центри, магазини, великі офісні приміщення, житлові будинки). Устаткування має високу потужність і продуктивність, а термін експлуатації в середньому становить 20 років.

Навіщо встановлювати кондиціонер в квартирі

Кондиціонер відноситься до тієї категорії побутової техніки, яку деякі користувачі вважають розкішшю, а деякі – необхідністю. Купити кондиціонер для квартири коштує тим, хто бажає:

Знизити температуру в приміщенні. Це основна функція кондиціонера. Високі температури негативно позначаються на здоров’ї і загальному стані людини (знижується працездатність, реакція, збільшується сонливість, втома). Кондиціонер зможе створити затишний мікроклімат в будинку.
Дихати свіжим повітрям. Сучасні моделі кондиціонерів оснащені спеціальними фільтрами для очищення повітря. Вони здатні захистити людей від бактерій, пилу, неприємних запахів.
Отримати повітря необхідної вологості. Занадто сухе повітря в приміщенні може стати причиною багатьох захворювань. Якщо кондиціонер оснащений функцією зволоження повітря, він допоможе створити затишну комфортну атмосферу в домі.

Консультанти магазину ЖЖУК допоможуть визначитися з вибором необхідної техніки. У наявність понад сто моделей кондиціонерів з різними функціями за доступними цінами. Доставка здійснюється по всій країні.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.