Поради

Які види конвеєрної стрічки реалізує ГТВ Україна

Для переміщення важких, сипучих або кускових вантажів використовується стрічка транспортерна. Це міцний і довговічний компонент конвеєра, який найбільше піддається навантаженням

Сама стрічка складається з каркаса, виготовленого з натуральних і синтетичних елементів, робочої і неробочої гумової обкладки і борти з гуми, який виконує захисну функцію від розшаровування стрічки. Замовити конвеєрну стрічку можна в компанії ГТВ Україна на сайті https://rti-group.com.ua/product-category/lenty-transporternye/.

Залежно від типу каркаса конвеєрні стрічки поділяють на гумовотканинні і гумовотросові. Перший тип виготовляють з каркасом з натуральної або синтетичної тканини. Другий тип використовують для переміщення об’ємних, негабаритних або важких вантажів.

Відмінні особливості та переваги транспортних стрічок:

Морозостійкість. Пристосування витримують екстремальні температури, різкі перепади температур.
Стійкість до високих температур. Конвеєрні стрічки можна використовувати для переміщення гарячих вантажів.
Мають підвищену стійкість до машинних масел, бензину, іншому палива і легкозаймистою речовин.

Серед конвеєрних стрічок Можна вибрати загального призначення, яке підходить для транспортування стандартних вантажів. Вироби, які випускає ГТВ Україна, відповідають вимогам ГОСТ і стандартам якості.

Переваги співпраці з RTI-Group

Кроті конвеєрних стрічок, RTI-Group випускає багато іншої продукції, призначеної для будівництва. У наявність прокладочний картон, композитні матеріали, листова гума, силіконові і гумові ремені, пароніт та ін. Здійснюється виготовлення прокладок на замовлення від одного примірника. Замовляти матеріали в ГТВ Україна вигідно з кількох причин:

  • Контроль за виробництвом, виключення виникнення шлюбу.
  • Поставки продукції оптом і в роздріб.
  • Доступна вартість всіх найменувань товарів.
  • Кілька варіантів оплати, швидка доставка по території країни.

Для уточнень умов виготовлення та доставки можна заповнити спеціальну форму на сайті. Також консультації надають на сайті в онлайн-чаті, за контактними номерами телефонів. Клієнти можуть забрати товар самостійно в Вінниці зі складу, а по регіонах доставка здійснюється логістичними компаніями Нова Пошта, Делівері, Нічний Експрес, САТ, Автолюкс.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.