Поради

Які види замків для велосипедів існують

Велосипед, придуманий в кінці 18 століття, залишається популярним транспортом і сьогодні. Звичайно, він вдосконалився, модернізувався, а деякі моделі коштують по кілька тисяч доларів

Щоб уберегти байк від угону, варто придбати велосипедний замок. Це проста конструкція, яка закривається кодовим механізмом або ключем. Широкий вибір замків знаходиться в каталозі інтернет магазину Baza Torg Optom https://torg-optom.com.ua/velozapchasti/velozamki/.

Конструктори придумали багато варіантів замків для велосипеда. Вони відрізняються способом закриття і вартістю.

  • Тросові замки. Найпростіші, легкі і компактні конструкції. Рекомендовано використовувати такий тип замка на короткий період, оскільки його найпростіше пошкодити.
  • Замки-ланцюга набагато важче тросових, але вони надійні. Звичайну ланцюг можна розпиляти, але пристрої, які мають форму ланок, практично не піддаються злому. Замки покривають тканинним чохлом, щоб не дряпати фарбу на рамі.
  • Складаний замок. Це конструкція з пластин, виготовлених із загартованої сталі. Його просто складати і переносити. Він легкий, компактний, легко кріпитися на раму велосипеда.
  • Кодові замки. Такі пристрої можуть доповнювати тросові або складні замки. Надійність захисту безпосередньо залежить від якості механізму. Немає необхідності возити ключ, але важливо пам’ятати комбінацію цифр.
  • U-Lock. Назва механізм отримав через форми, яка нагадує англійську букву U. Пристрої вважаються найбільш надійними, їх нескладно транспортувати, закріпивши на рамі велосипеда. Сталь конструкції можна пошкодити тільки електроінструментами.
  • Запірні механізми мають відмінності, залежно від вартості замка.
  • Замок на заднє колесо. Пристрій кріпитися на заднє колесо байка, має круглу форму. Конструкція блокує рух колеса. Але хвилин її в тому, що вона тільки блокує колесо, а сам велосипед необхідно прив’язувати до турніка додатково.

Замок з кодом або ключем: який пристрій краще?

Такі види замків мало чим відрізняються один від одного. Обидва мають недоліки: можна втратити ключ і забути комбінацію. Тому захист для велосипеда варто вибирати по особистим уподобанням. Код можна записати в телефон або блокнот. Фахівці рекомендують купувати замки з 4-значним кодом, оскільки до нього складніше підібрати комбінацію. Для надійного захисту велосипеда від угону, варто використовувати два замки одночасно, наприклад, одним прістегать, а іншим блокувати колесо.

Голос Сокальщини на GoogleNews