Поради

Якісна фурнітура від заводу «Блискавка»

Прототип відомої сьогодні застібки блискавки з’явився наприкінці 19 століття завдяки американському винахіднику Віткомбу Лео Джадсону. Перші блискавки використовувалися як застібка для взуття. Але через складність виготовлення у серійне виробництво застібки вона потрапила лише у 20-ті роки минулого століття. Сьогодні без блискавки неможливо уявити верхній одяг, штани, взуття, рюкзаки, чохли для зберігання речей та багато іншого. Вітчизняний завод «Блискавка» пропонує якісну фурнітуру для швейних фабрик власного виробництва.

Які застібки виготовляє компанія «Блискавка»

Завод «Блискавка» розпочав роботу у 1976 році. З 2006 основним власником підприємства стала компанія Credo Active Group. Це послужило поштовхом нового розвитку заводу, удосконалення устаткування, збільшення потужності виробництва, збільшення асортименту продукції. Вплинула якість продукції співробітництво з новими постачальниками сировини.

На підприємстві виготовляють пластмасові застібки-блискавки різних типів. У процесі роботи триває постійна перевірка якості, тому компанія впевнена у затребуваності своїх товарів. Наявність застібки, що виконують різні функції. Це стало можливим завдяки використанню передових технологій виробництва. Замовникам пропонують:

  • Спіральні застібки. Зубці виготовлені зі спіралі, яку вшивають у стрічку із тканини. Це легка та універсальна застібка, яку можна застосовувати на взутті, одязі, галантерейних виробах.
  • Потайні застібки. Це різновиди спіральної блискавки, яку не видно з лицьового боку виробу. Найчастіше використовують для пошиття літнього одягу з легких тканин.
  • Литі застібки. Їх ще називають тракторними. Вони виглядають трохи грубо, що не заважає використати литі блискавки для одягу. Застібки надійні, мають легкий хід.
  • Металеві застібки. Зубці з металу різного кольору затискають на стрічці.

Яку продукцію виготовляє фабрика «Блискавка»

Компанія «Блискавка» виступає виробникам повного циклу, тому клієнти можуть замовити різноманітну продукцію з доставкою територією країни. Застібки при необхідності фарбують у тон виробу. В наявності широкий асортимент застібок:

широкі замки;
водовідштовхувальні зстібки;
лівосторонні блискавки;
мононитки та ін.

Кожен клієнт гарантує індивідуальний підхід до виготовлення замовлення. Доставка здійснюється по території України та за кордон. Оформити замовлення можна за номерами телефонів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.