Поради

Якісні і надійні автокрани МАЗ – найкращі помічники на будмайданчику в умовах часткового і повного бездоріжжя

Автокрани МАЗ здатні дістатися до місця проведення робіт незалежно від стану під’їзних доріг. Такі машини завдяки компактним розмірам ефективні навіть в умовах щільної міської забудови. Достатня швидкість пересування дозволяє безперешкодно рухатися в транспортному потоці.

Моделі відрізняються економною витратою палива, а потужний мотор повністю відповідає прийнятим в Україні екологічним стандартам. Нові автокрани МАЗ, ціна яких дуже доступна, здатні працювати в широкому температурному діапазоні, від -40 ° C до + 40 ° C. Цілодобова робота дозволяє економити грошові кошти, виконуючи будівельно-ремонтні роботи без втрат для забудовників і дорожніх служб.

особливості конструкції

Лебідки підйомно-поворотного механізму автокранів МАЗ оснащені ефективною дискової гальмівною системою. Гідравлічні висувні опори забезпечують стійкість конструкції при виконанні робіт. Кабіна кранівника має круговий скління, що дозволяє забезпечити відмінну видимість робочої зони. Основним вузлом вантажопідйомного механізму є багатогранна овоидная стріла підвищеної функціональності, яка складається з декількох секцій – зварних елементів, виконаних з листової надміцної сталі. Їх кількість може варіюватися від 3 до 5.

Додатковий захист забезпечує датчик контролю перевантажень і пристрій захисту від високої напруги при роботі біля ліній електропередач. Поломки діагностуються автоматично, а звіт про помилки виводиться на дисплей, який знаходиться в кабіні кранівника. Моделі останнього покоління комплектуються обмежувачем вантажопідйомності, в якому максимальний ступінь завантаження, а також виліт стріли контролює мікропроцесор.

У яких випадках можна використовувати автокран МАЗ?

Особливостями автокранів МАЗ можна вважати можливості:

  • виконання оперативної навантаження масивних будівельних матеріалів;
  • одночасного поєднання декількох кранових операцій;
  • подачі будматеріалів на велику висоту;
  • застосування для установки великих блоків, які потребують акуратному монтажі.

Автомобільні крани МАЗ можуть використовуватися не тільки в великих містах в досить обмежених умовах, але і на віддалених від населених пунктів об’єктах.

Де купити автокран МАЗ?

Сьогодні купити автокран МАЗ в Україні можна в перевіреної компанії «УКР ТРАК». Така покупка в лізинг або в кредит дозволяє заповнити недолік спецтехніки на будівельному майданчику, розумно витрачаючи кошти. Компанія займається продажем автокранів МАЗ вже багато років, тому в каталозі представлена ​​тільки надійна техніка різного призначення, під будь-яке завдання і бюджет. Уточнити всі деталі і оформити замовлення можна, зв’язавшись з менеджером за вказаною на сайті номером телефону.

Голос Сокальщини на GoogleNews