Поради

Якісний ремонт техніки Apple

Техніка Apple відома у всьому світі. IPhone, iPad, MacBook, iMac відрізняються своєю надійністю, функціоналом, лаконічним дизайном та довговічністю.

Тому вибір багатьох падає на цю техніку не лише за кордоном, а й в Україні. Потреба в обслуговуванні та ремонті зростає день у день. Замовити провести якісні сервісні роботи з ремонту, налаштування або модернізації https://apple-lab.com.ua/lviv/ можна на сайті сервісного центру Apple Lab. Мережа сервіс центрів охоплює Київ, Харків, Дніпро та Львів.

Що пропонує компанія?

  • Lіагностику Apple техніки;
  • Сервісний ремонт;
  • Комплектацію оригінальних запчастин;
  • Модернізацію;
  • Гарантію;
  • Виїзд додому;
  • Терміновий ремонт.

Професійні майстри на сучасному обладнанні проводять діагностику, тестування та ремонт apple, попередньо погодивши вартість та терміни виконання робіт. На всю техніку рекомендує клієнтам оригінальні запчастини або високоякісні копії. Компанія вибере вам оптимальний варіант без зайвих витрат.

У сервісні центри Apple Lab найчастіше звертаються власники телефонів iPhone

Невдале падіння телефону, попадання вологи в корпус, збої у програмному забезпеченні – це найпоширеніші причини звернення клієнтів. Центр ремонту має досвід роботи та знання телефонів будь-якого покоління.

Також компанія бере на ремонт та дорожчу apple техніку таку як iPad, MacBook, iMac. Проводить гарантійне та післягарантійне обслуговування, перепрошивку та оновлення програмного забезпечення, заміну комплектуючих з гарантією на кожну запчастину.

Сервісний центр став лідером з ремонту цифрової техніки Apple

Ремонт Apple Lab це швидко, попередній запис дозволяє робити ремонт відразу після приходу в центр. Кур’єр безкоштовно забере та доставить техніку. У компанії працюють лише сертифіковані співробітники, які дають гарантію на виконані роботи до одного року. У компанії найнижчі ціни на ремонт, оскільки купуються деталі без посередників, у офіційних постачальників Apple.

Приємною послугою в мережі сервісних центрів Apple Lab є обмін iPhone на новий. Цифрова техніка оновлюється просто шаленими темпами. Приблизно щороку на ринок виходить новий телефон. І якщо у вас зламався телефон, не вистачає пам’яті, зарядки, програм, камери або просто вам набрид цей телефон і вам хочеться чогось новенького, тоді для своїх клієнтів Apple пропонує обмін старого телефону на знижку для нового.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.