Поради

Якою буде погода у Львові та околиці – ви можете дізнатися на сервісі Meta

Жителі великих міст повинні бути у курсі погоди принаймні на останню добу, адже, вийшовши з дому, не завжди є можливість повернутися за парасолькою чи перевдягнутися

Завдяки сучасним методам дослідження та передовому обладнанню прогнозування погоди стало максимально точним. Стежити за  змінами в атмосферних фронтах набагато простіше завдяки сайту Мета. На сторінці погода у Львові за данними Мети просто відслідковувати погоду в околицях міста та інших куточках України.

Як працює сервіс Мета

Дізнаватися про погоду на наступний день та найближчі три доби легко завдяки роботі сайту Мета. Власники смартфонів мають можливість користуватися мобільним додатком та стежити за всіма змінами в атмосферних фронтах. На сервісі відображається інформація про погоду на даний час, та ще в семи часових поясах. Окрім цього, є дані точної температури та відчуття температури (залежить від швидкості на напрямку вітру), що важливо, адже різниця між фактичною температурою та температурою, що відчувається насправді, може становити різницю у декілька градусів Цельсія.

Сайт Мета відображає дані про атмосферний тиск, вологість повітря, ймовірність опадів, силу та напрямок вітру. Також вказана інформація про схід та захід сонця, народні прикмети та іменини цього дня. Можливо отримати прогноз погоди на тиждень та десять днів, проте варто пам’ятати, що прогноз на такий період буває точним не завжди.

Чому стаються помилки під час прогнозування погоди

Прогнозування погоди у 21 столітті відбувається за допомогою передових технологій, залучення комп’ютерних обчислень, програм моделювання, супутникового спостереження, проте не завжди метеорологам вдається точно спрогнозувати погоду. Справа в тому, що для прогнозування використовують дані про поточний стан атмосфери: швидкість вітру, тиск, температуру, вологість. Потім застосовують обрахунок та прогнозування за допомогою потужних комп’ютерів.

Помилки стаються навіть за незначних змін в атмосфері. Зовсім невеликі зміни в океані можуть стати причиною зміни погоди на суші. Найважче передбачити опади у вигляді дощу чи снігу. Злива, яку прогнозували у місті, може пройти за декілька кілометрів від нього. Тому в прогнозуванні погоди інколи стаються прогалини та помилки. Проте не варто втрачати довіру до гідрометеоцентру. Варто пам’ятати, що найточніші прогнози створюють на один-два дні.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.