Головна / Поради / Якщо тебе топлять сусіди – що робити?

Якщо тебе топлять сусіди – що робити?

Напевно, кожен боїться затопити сусідів. Хоча б раз у житті, але відбувалися такі ситуації, коли ми забували про воду, зривали крани або починала протікати вода. Статистика доводить, що ми заливаємо сусідів кожні 7 років. На перший погляд, це здається абсурдом, але страхові компанії не дарма ставлять найвищу ціну за страховий випадок пов’язаний із затопленням квартири. Тому краще серйозно підійти до цього питання і зробити все, щоб уберегти себе від такої неприємності. У цьому може допомогти компанія Нептун, що спеціалізується на трубах, кранах і системі Антипотоп.

У чому особливість системи антипотоп від Нептун?

Компанія Нептун являє крани і все обладнання для ванної кімнати свого виробництва. У своєму обладнанні Нептун використовує систему Антипотоп, яка перекриває всі крани в разі надзвичайної ситуації пов’язаної з водою. Її можна встановити як на обладнання марки Нептун, так і на те, що вже встановлені у вашому домі Працівники компанії зроблять все швидко і якісно.

Як же виглядає ця система в реальному житті?

Якщо Ви думаєте, що така система якось завадить Вам в побуті, Ви помиляєтеся. Вона займає мінімум місця і складається з наступних елементів:

  • Кран з електроприводом;
  • Датчики протікання води;
  • Модуль управління.

На кожну трубу, яка постачає воду в квартиру, встановлюється кран з електроприводом. На підлогу кріпляться невеликі датчики, які реагують на воду. На стіну або в стіну монтується система управління системою. Як тільки вода з’являється на підлозі, спрацьовують датчики, і кран автоматично закривається. У будь-якій надзвичайній ситуації, тільки кілька секунд і ситуація під контролем. Такою системою можна управляти як з модуля управління, так і зі смартфона. Це дуже зручно і просто. Навіть якщо Вам потрібно перекрити воду, щоб провести ремонтні ремонти, можна навіть за допомогою телефону все відключити.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twelve − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!