Поради

Яким чином виробляється біоетанол?

Напрацювання вченими хіміками останніми роками дозволили світові розкрити поняття топлива по-іншому. Сьогодні в багатьох сферах застосовується не просто спирт, а біоетанол. Що ж це за поняття? Біоетанол – етиловий спирт, що зневоднюється та використовується як замінник бензину для автомобілів.

Яким чином виробляється біоетанол?

Біоетанол можна виготовляти двома способами:

  • Природнім способом, на основі ферментації цукру;
  • Штучним способом на основі хімічних процесів.

Якщо виготовляти біоетанол природньо, за допомогою ферментації цукру, це можна робити з допомогою різноманітних культур, таких як пшениця, кукурудза, цукровий очерет  та сорго.

Яким чином використовується етанол в бензині?

Етанол – низькотоксична рідина, безбарвного кольору, яка зовсім не забруднює навколишнє середовище. Коли етанол змішується з бензином, він працює як підсилювач бензину та підвищує його октаву. Така суміш наповнюється киснем, згоряння відбувається більш плавно та зменшує викиди в атмосферу. Оптимальне поєднання це 90% бензину та 10% етанолу. Така суміш є дуже популярною в країнах Європи, Сполучених Штатах та Бразилії. І для цього зовсім не потрібне якесь спеціальне авто, будь-яку машину можна заправляти такою сумішшю в такому поєднанні. Для найновіших моделей машин можна навіть змінювати відсоткове співвідношення в сторону етанолу.

Як створити біоетанолове виробництво?

Сьогодні така сполука біоетанолу та бензину все більше заповнює світ, тому стає вигідним варіантом створити компанію, що займатиметься виробництвом біоетанолу. Навіть якщо Ви зовсім не розумієтесь в цій темі, Вам просто потрібно почати співпрацю з компанією Agrotechnology.

Agrotechnology –  помічник у виробництві біотенолу

Компанія Agrotechnology уже багато років займається біоетанолом та спиртом та знає усі нюанси такого бізнесу. Сьогодні в основному компанія перейшла на продаж послуг з впровадження майбутніх виробництв та розробку рішень за напрямком етанолу. Тобто Вам лише потрібно звернутися в компанію Agrotechnology і Вам допоможуть створити власний бізнес у цій сфері. Компанія Agrotechnology працює комплексно та надає кваліфіковану допомогу.

Перш за все,  спеціалісти компанії проводять експертне дослідження майбутнього виробництва. Розробляють схему установки для отримання спирту, прописують усі технічні показники. Компанія самостійно замовляє обладнання, контролює процес встановлення та експлуатації. Тільки після успішного встановлення та точній відповідності нормам, Agrotechnology навчає персонал.

Голос Сокальщини на GoogleNews