Поради

Якими бувають самозбірні коробки: корисна інформація

Самозбірні картонні коробки мають високий попит за рахунок зручності в застосуванні та лояльної ціни. Вони можуть мати різні розміри, товщину з урахуванням запитів замовника. Ціни прозорі, вигідні. Кольори зазвичай білий та коричневий, але інші варіанти також можливі. Високим попитом сьогодні мають брендовані вироби. Вони мають унікальний, відомий стиль оформлення, будуть ідеальним засобом просування продукції. Фахівці Broussonet Company кажуть, що на коробки у фірмовому стилі варто витрачатися. Це ті вкладення у власний імідж, які завжди окупаються.

Різновиди упаковок

З урахуванням сфери застосування, призначення пакувальні картонні матеріали поділяються на транспортні, групові, первинні. Первинний тип споживач купує разом із товаром. Групові коробки необхідні складування широкого переліку найменувань, причому продукція спочатку упаковується в первинну тару. Згруповані товари готують до транспортування.

Деякі картонні коробки поєднують кілька функцій одночасно. Так побутова техніка спочатку фасується в міцну та надійну тару, потім транспортується в ній, зберігається та доставляється за вказаною покупцю адресою. Якщо говорити про самозбірну тару, то її найчастіше використовують для взуття, продуктів харчування різних груп, посилок. Але суворих обмежень немає, інші варіанти також можливі.

Усі переваги самозбірних коробок

Самозбірні коробки – являють собою спеціальні викрійки з картону, які під час складання перетворюють на повноцінні коробки. Важливо розуміти, що конструкції у такому вигляді досить міцні, але не вічні. Плюс потрібно з першого разу виконати складання, згинання по всіх лініях. Слід уникати зайвих дій, монтажу-демонтажу, оскільки це все негативно позначиться на міцності, термінах служби готової тари.

Клей для самозбірного пакування не потрібен. Збирати та розбирати її реально без шкоди для товару. Конструктивні особливості моделей відрізняються. Коробки складаються з однієї деталі форми або кількох в залежності від розмірів, типу, призначення.

Основні переваги самоскладань:

  • Просте, оперативне складання до готового до застосування короба.
  • Зручність у транспортуванні у вигляді самозбірних розібраних конструкцій.
  • Відсутність клейових прошарків, що є особливо актуальним для продуктів.
  • Невелика ціна коробів у порівнянні з іншими різновидами тари.
  • Можливість використання у різних галузях.
  • Зручність у нанесенні кольорового та чорно-білого друку – це можуть бути картинки, логотипи, написи.

Замовлення оптимально робити у перевірених компаніях, які готові гарантувати високу якість кінцевих конструкцій, їх відповідність заявленим характеристикам. Якщо планується брендування, потрібно заздалегідь узгодити проект, внести необхідні правки і лише потім запускати партію до тиражу. Вартість залежить від політики конкретної компанії, якості, міцності сировини, що використовується.

Голос Сокальщини на GoogleNews