Поради

Який купити стільчик майстра?

Для правильної організації робочого простору необхідно придбання спеціалізованого обладнання. Для комфортного перебування на робочому місці і збільшення швидкості роботи необхідно підібрати зручний стілець.

Вибираючи який купити стільчик майстра, врахуйте наступні критерії:

  • Мобільність. Дуже важлива мобільність стільця для косметологів і майстри педикюру, а для перукаря він може бути стаціонарним. Оптимальним пересувним варіантом будуть моделі зі стійкою основою на коліщатках.
  • Регулювання висоти. Дуже важливо, щоб майстер міг регулювати висоту стільця. Підйомні механізми можуть бути механічні та автоматичні. Автоматично стільці регулюються на електричних, гідравлічних і пневматичних підйомниках. Гідравлічні цілком комфортні і досить популярні. Самим бюджетним варіантом будуть стільці, регульовані пневматикою. Але вони найдовговічніший варіант, до того ж стілець опускається і піднімається ривками. Електричні підйомники забезпечують максимально плавне регулювання, але коштують дорого.
  • Наявність підставки. Підставка дає можливість ногам відпочити і є приємним доповненням. Однак стілець для майстра педикюру не оснащуються підставками, так як фахівця колись витягати ноги і зробити це в умовах роботи неможливо.
  • Стиль і колір. Для салонів краще світлі тони, так як створюють відчуття затишку. Але на світлих відтінках дуже видно плями, які можуть залишитися, наприклад, від фарби для волосся. Більш темні відтінки виглядають не так життєрадісно, ​​але вони приховують такі випадкові несподіванки. Колір стільця слід підібрати під стильове оформлення салону.
  • Форма сидіння. Цей критерій залежить від індивідуальних переваг. Одні майстри віддають перевагу класичній офісну форму, іншим подобається кругла форма.
  • Наявність спинки. Для перукарів краще придбати стільці зі зручною спинкою, як і для майстра косметолога. Опора знімає напругу зі спини і шиї. А стілець для майстра педикюру може бути як і з міні-спинкою, так і без неї.
  • М’якість сидіння. М’яке сидіння зменшує навантаження на куприк і тазове кільце. Чим більше майстер сидить на стільці, тим більше потребує м’якого сидіння. Тому стілець для майстра манікюру, педикюру і косметолога повинен бути з м’яким сидінням. Перукар буде менше сидіти на стільці, тому сидіння може бути жорсткіше.
  • Матеріал обшивки. Стільці для абсолютно всіх майстрів салону повинні бути виготовлені з вологовідштовхувальним матеріалу, яким не страшно вплив хімічних речовин. Самий підходящий варіант – це штучна шкіра, так як її можна обробляти дезінфікуючими засобами.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.