Поради

Який тип жиру на животі буває

Проблема зайвої ваги знайома більшості наших співгромадян. Багато дорослих людей хотіли б прибрати жир з живота і зменшити обсяг талії

Це можливо зробити в будь-якому віці, але для початку необхідно з’ясувати, який тип жиру у людини, і підібрати комплекс вправ.

Схуднення може бути неефективним тому, що людина не визначив, який тип жирового прошарку у нього на животі. Це допоможе швидше позбутися від зайвої ваги.

 • Вісцеральний жир. Це накопичення жирової тканини, яка захищає внутрішні органи. Але великий обсяг вісцерального жиру небезпечний для здоров’я. Основні причини появи – малорухливий спосіб життя і гормональні зміни.
 • Підшкірний жир. Помірна кількість підшкірного жиру необхідно людині, оскільки захищає тіло від переохолодження. З’являється від надмірного вживання швидких вуглеводів.
  Великий живіт, викликаний гормональними змінами. Виникає при порушенні гормону кортизолу.
 • Жир, викликаний затримкою води в організмі. Відмова від солоного, солодкого допоможе зменшити талію без значної зміни способу життя.

Кілька способів прибрати живіт, які реально працюють

Найбільше скупчення жиру спостерігається в області живота. Від нього неможливо позбутися швидко, але чи вдасться усунути живіт поступово, змінивши звички і спосіб життя.

 • Змініть раціон. Позбавтеся від швидких вуглеводів, солі, цукру. Харчуйтеся правильно і корисно.
  Виконання вправ допомагають позбутися від жиру, підвищити тонус шкіри, поліпшити самопочуття. І для цього не обов’язково вирушати в спортзал.
 • Пийте воду. Кожен організм сам встановлює ному рідини, необхідну для здоров’я. Варто замінити соки, газовану воду звичайною водою.
 • Приберіть з раціону фрукти з високим вмістом глюкози: кавун, виноград, банани, хурму. Після цих фруктів організм не насичується, а навпаки, виникає апетит.
 • Складіть перелік стоп-продуктів і уникайте їх. Наприклад, фаст-фуд, смажене м’ясо, газована вода, сухі сніданки, солодощі.
 • Уникайте стресу і добре висипайтеся. Недостатня кількість сну впливає на самопочуття і жирові відкладення.
 • Мінімум спиртного. У ньому теж міститься багато цукру. Крім того, коли печінка працює над переробкою алкоголю, вона не має ресурсу переробляти жир.

Щоб позбутися від жиру на животі, важливо скласти меню з корисних продуктів, підраховувати калорії, і не чекати миттєвого результату.

585940996
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.