Поради

YouControl — онлайн-сервіс перевірки компаній

Знайти дані про суб’єкта господарювання за короткий термін тепер можливо завдяки сервісу YOU CONTROL. Він створений, щоб надавати актуальну на теперішній час інформацію про підприємства та підприємців на основі доступних даних.

Система YouControl — онлайн-сервіс перевірки компаній

Аналітична система https://youcontrol.com.ua/people/ була офіційно запущена для роботи в березні 2018 року. Компанія надає досьє на кожне підприємство та ФОП, що зареєстровані в Україні, аналізуючи дані з декількох десятків відкритих джерел, включно з державними реєстрами. Отримати результат перевірки можна всього за декілька хвилин. Він буде актуальним на дату аналізу.

При перевірці об’єкта господарювання спрацьовує функція моніторингу. Завдяки їй вдасться дізнаватися про будь-які зміни у статусі контрагента. Наприклад, проти фізичної особи-підприємця, з яким особа чи компанія зацікавлена у співпраці, розпочалася процедура банкротства. Завдяки перевірці на сервісі просто уникнути співпраці, яка могла б бути збитковою.

Перевіряючи ФОП за ПІБ, можна дізнатися КВЕД,  вид діяльності, дату реєстрації, контактні дані, чи перебуває у процесі припинення діяльності, судові рішення стосовно підприємства чи підприємця.

Фізичні особи мають можливість перевіряти компанії, що пропонують роботу. Особливо вагомою стане перевірка для осіб, яким пропонують роботу за кордоном. Скориставшись послугою, можна дізнатися про надійність роботодавця за отримати рекомендацію від сервісу стосовно співпраці:

  1. Проблем не виявлено.
  2. Потрібно звернути увагу.
  3. Потрібна особлива увага.

Найважливіше про фізичних осіб в один клік на YouControl

Система YouControl https://youcontrol.com.ua/ пропонує споживачам скористатися ще однією функцією: перевіряти фізичних осіб за ПІБ. Така опція стала затребуваною для керівників підприємств, працівників HR-служби, адже всього за одну хвилину аналізу кандидата можна дізнатися про:

  • наявність кредитних боргів;
  • нарахування боргів по сплаті аліментів;
  • наявність закритих та діючих судових справ;
  • дійсність паспорту;
  • чи перебуває особа у розшуку;
  • чи звільнення особи з роботи було пов’язане з люстрацією.

Щоб дізнатися про правопорушення, судимості, борги фізичної особи, потрібно у пошуковій стрічці вказати її ПІБ, за можливості паспорті дані та ідентифікаційний код, натиснути на пошук. За кілька хвилин аналізу система генерує доступну інформацію та надає результати.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.