Поради

Ювелірні вироби з срібла: популярні напрями

Прикраси грають відчутну роль в доповненні і формуванні образу в цілому. І варіантів дизайну, матеріалів виготовлення, формату – маса. Модні тенденції не обходять стороною ювелірні вироби. Відомі особистості, чий образ формують професіонали, нерідко з’являються публічно з новим аксесуаром, який досить швидко знаходить актуальність і користується попитом. Поряд з цим, існують і класичні моделі. Розглянемо найпопулярніші прикраси зі срібла, варіанти їх застосування і не тільки.

Найпоширеніші напрямки срібних прикрас

Вибір стильного аксесуара може ускладнюватися низкою перешкод, включаючи необізнаність в плані правил підбору вироби. Розглянемо на конкретних прикладах.

Браслети з срібла: види, поради щодо вибору

Представлені ці вироби в різних варіантах. Можна класифікувати браслети за параметрами відповідність віку, актуальності носіння з урахуванням стилю одягу, способу життя тощо. Корисні замітки:

  • дитячі браслети краще всього вибирати в залежності від відтінку шкіри і особливостей комплекції (часто, це можуть бути яскраві пластикові вироби, срібло, прикрашене камінням та ін.);
  • жіночі браслети важливо вибирати з урахуванням пропорцій, дотримуючись середнього значення розміру і структури;
  • браслети на ногу зі срібла можуть підкреслити витонченість це зони тіла, але в той же час, неправильний розмір надасть протилежний візуальний ефект.

Браслети носять з одягом на короткому рукаві (якщо мова йде про прикрашання на руку), якщо аксесуар носять на нозі – вибирають шорти, спідниці і взуття, не закриває область фіксації вироби.

Сережки

Цей тип прикрас присутній у кожної жінки. Правильно підібрані сережки можуть послужити ідеальним подарунком. Срібло – пріоритетний матеріал, який використовується ювелірами. По-перше це пов’язано з естетичної стороною і практичністю, оскільки простіше підібрати і скомбінувати саме срібні моделі. Другий аспект – низька ціна виробу. Це розкриває можливість для комбінування комплектів, покупки більшої кількості модних елементів, щоб регулярно оновлювати образ. Вибирати сережки – складно, адже потрібно враховувати:

  • особливості форми обличчя;
  • варіанти комбінування з іншими аксесуарами;
  • розміри, які визначаються пропорційними особливостями фігури;
  • вік;
  • відтінок шкіри;
  • особливості форми шиї і багато іншого.

На відміну від інших напрямків, підбору сережок держава приділяє величезну увагу в силу ефекту від прикраси. Наприклад, можливість візуально подовжити шию, можна, використовуючи висячі моделі сережок. Гвоздики – універсальний варіант на всі випадки життя, а для тих, хто любить щось особливе, існують сережки-Кафи в самих різних варіантах дизайну.

65752698
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.